2018 yılına yaklaştığımız şu günlerde, kutlama hazırlıklarına hediye alışverişi heyecanı da eklenmiş durumdadır. Soğuk kış günlerinde hepinizin içini ısıtan yılbaşı heyecanı, markalar için ise yoğun tempolu günleri beraberinde getiriyor.

Bu büyük yılbaşı heyecanı için kampanyanız hazır mı?

Bir çok marka, yılbaşına özel indirimler ve fırsatlar sunuyor. Bu kampanyaların internet ortamında tanıtılması da büyük bir faktör taşıyor. Yılbaşı kampanyalarının sosyal medya ortamında tanıtılmasının ne derece etkili olduğunu biliyorsunuz. Biz de Tutus Media ekibi olarak, bu yoğun çalışma günlerinde markalara özel destek vermeye devam ediyoruz.

Yılbaşı Hediyesi ile Takipçilerinizin Dikkatini Çekin

Yılbaşında sevdiklere alınan hediyelerle birlikte, sosyal medya takipçileriniz için de hediye kampanyaları düzenleyebilirsiniz. Çeşitli çekiliş kampanyalarıyla takipçilerinize hediyeler verebilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

İyi Dileklerinizi Takipçilerinizle Paylaşın

Sosyal medyada sizi takip eden kitlenin kalbine dokunmak için paylaşımlarınız önem taşıyor. Yılbaşı dileklerinin paylaşılması konusunda en ideal tasarımlarla sizi öne plana çıkarıyoruz.

happy new year Kampanyalarla Yılbaşı Hediyesine Katkınız Olsun

Markaların büyük bir bölümü yılbaşı kampanyalarıyla satışlarının arttırılmasına katkı sağlıyor. Sosyal medya tanıtım ekibimizle birlikte en uygun kampanyayı planlayarak, sosyal medyada duyurulmasını sağlıyoruz. Siz de müşterileriniz için özel indirim ve fırsatlar sunarak dikkat çekebilir ve yılın son günlerinde satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Kampanyanızın içeriği ne olursa olsun, bu süreci en iyi biçimde kurgulayıp, duyurma konusunda sizlerle birlikte yol almaya hazırız. Siz de ürünlerinizi indirimli ve kampanyalı olarak satışa çıkarıp, takipçilerinizin hediye alışverişine büyük ölçüde katkı sağlayabilirsiniz. Sosyal medya takibini yürüttüğümüz markalar için hazırladığımız çeşitli kampanya örneklerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan detayları ekibimizle görüşebilirsiniz.