Euro Star ve Euro D ‘ye reklam vermek!

Euro Star ve Euro D Avrupa Türk televizyonları içerisinde en önemli iki kanallardandır. Avrupa reklam piyasasında bu iki kanal dışında Tv 8 INT, Atv Avrupa, Trt Türk, Show Türk kanalları da önemli reklam pastasına sahiptir.

Dünya genelinde yapılan araştırmalarda firmaların tüketiciye ulaşması anlamında en etkili mecranın televizyon olduğu ortaya konulmuştur.

Avrupa Türk televizyonlarına verilen reklamların her yıl yüksek bir ivmeyle arttığı görülüyor. Avrupa’daki Türk firmalarının reklam harcamalarında en büyük alan da televizyon reklamlarıdır.

Firmalara reklam hazırlamada ve planlamada Avrupa’da önemli bir konuma sahip olan ajansımız Tutus Media sanıldığı kadar pahalı olmayan reklam paketleriyle;

  • Hedef kitleye en uygun, erişimi en fazla prestijli program ve dizileri seçerek,
  • Çoklu mecra ve tekli mecra planlaması yaparak,
  • Bir reklamla bile firmaya kurumsal kimlik kazandırarak,

firmalara en iyi reklam hizmetini vermektedir.

Kasım ayı için yaptığımız birkaç reklam planlamasına değinecek olursak;

Burambal:

Her türlü medya görevlerini yerine getirdiğimiz Burambal için Euro Star ve Euro D kanallarına kasım ayı için 4209 saniyelik bir reklam paketi planlaması yaptık. Düzenli olarak Tutus Media rehberliğinde Avrupa Türk televizyonlarına reklama çıkan Burambal tüketici gözünde artık tanınmış bir marka olmuş durumda.

Saygı Market:

Firmalar için spot reklamları iki gün içerisinde yayına hazır haline getiren firmamız Saygı Market’in yeni şubesinin açılışı için özel bir spot reklam hazırladı. Bu spot reklam 1420 saniye Avrupa Türk televizyonlarında yayınlandı.

Goran Tee:

Goran Tee Mevlana Seylan çayı bilindiği üzere Avrupa’da en çok tercih edilen Sri Lanka çayıdır. Goran Tee için her ay reklam planlaması yapan firmamız kasım ayı için de firmaya 10900 saniye reklam planlaması yaptı.

Beauty Trip24

Yeni yeni tanınan Beauty Trip24, için de Avrupa Türk televizyonlarına reklam planlaması yaptık.

NURA GmbH (KAPTANLAR)

Kaptanlar Gıda sürekli Avrupa Türk televizyonlarında gördüğümüz bir firma. Firmanın bütün reklam planlamalarını yapmaktayız. Ayrıca firmaya; İngilizce, Almanca ve Türkçe olarak üç dilde web sitesi de hazırladık. Bu yeni çalışmamız televizyon reklamları açısında çok önemlidir. Televizyonda görülen reklamlarla birlikte hedef kitle tarafından firmaların web siteleri ziyaret edilir. Kasım ayı boyunca 2663 saniye Avrupa Türk televizyonlarında reklama çıkan firma yeni siteleri ile tam olarak kurumsal kimliğe kavuşmuş oldu. Ayrıca Kaptanlar için hazırladığımız Alt Bant reklamları ile farkındalık da oluşturduk.

Tutus Media sadece reklam planlaması yapmaz, 360 derece medya hizmeti sunarak firmanızın bu alandaki bütün hizmetlerini yapar.

Siz de firmanızı televizyonlarda izlemek istiyorsanız vakit kaybetmeden Tutus Media’ya başvurun!