Mevlana Yeşil Çay Reklamı Avrupa Türk Televizyonlarında!

Goran Tee Mevlana Seylan çayı yıllardır keyifle içilen vazgeçilmez bir lezzet…

Sri Lanka’nın eşsiz doğasından doğal olarak toplanıp getirilen Almanya’da paketlenen çayımız artık yeşil poşet çayıyla da sizlerin damak tadını renklendirecek.

Mevlana Çay için 360 derece ajans hizmeti veren firmamız Tutus Media, firma için onlarca reklam filmi hazırladı. Firmanın son ürünü olan yeşil sallama poşet çayının tanıtımı için de güzel bir reklam filmi hazırlamış bulunmaktayız.

Bu reklam filmi Mevlana Çayın hem yeşil sallama poşet çayından müşteriyi haberdar edecek hem de firmanın imajını geliştirecektir.

Yeşil poşet çay için hazırlanan reklamımızı birden fazla Avrupa Türk televizyonuna çıkararak firmanın sadece seylan çayı değil de yeşil çayının da olduğunu göstermiş bulunmaktayız.

Poşet çayın pratik olduğuna ve yeşil çayın sağlıklı özelliklerine değindiğimiz reklam filminde tüketicinin yeşil çaydan beklentilerini ürünün karşıladığını başarılı bir şekilde anlattık.

Avrupa Türk televizyonları; Show Türk, Atv Avrupa, Euro Star, Euro D, Tv 8 INT da yayınlanacak olan bu reklam filmiyle kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan yeşil çay en iyi şekilde hedef kitleye tanıtılacaktır.

Yeni ürün ve tanıtım:

İyi bir kazanç!

Evet, yeni ürününüz piyasaya çıktığı anda; herkesin bu ürünü duyması, bilmesi ve dalga dalga piyasayı alt üst etmesini isteyebilirsiniz. Yeni bir ürünü ses getirecek bir şekilde piyasaya sunarak iyi bir pazar payı kapmanın en iyi yöntemi ve pratik hızlı yolu televizyon reklamlarıdır.

Aslında farklı reklam türleri vardır ve hepsi doğru adımlarla başarı da getirir ama televizyon reklamları gibi hızlı değillerdir.

Televizyon reklamlarının pahalı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Evet, bu pahalı meselesi Avrupa’daki Türk firmalarının yanıldığı bir durumdur. Çünkü, Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermek çok ucuzdur. Hem de şaşıracağınız kadar ekonomiktir…

Siz de profesyonel ekibimize bir reklam filmi hazırlatabilir ve birkaç Avrupa Türk kanalına bu reklamınızın çıkmasıyla pazarlama atağınızı arttırabilirsiniz. Medya planlama ve medya satın alma işinizi gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

Unutmayın!

İyi reklam iyi bir planlama ile başarı kazanır. Biz Tutus Media olarak bu işi oldukça iyi yaparak ürününüzü doğru yerde, doğru saatte, doğru bir şekilde tanıtıyoruz.

Tutus Media ile tanışmak için geç kalmayın… Hazırlayacağımız reklam filmlerinizle ürünleriniz daima yeni kalsın…