Kestane, kış aylarının eşsiz lezzetlerindendir. Çıtır çıtır patlayan bir kestaneye karşı koymanın imkansızlığını yaşamışsınızdır. Doyurucu özelliği de olan kestane kebaba her mevsim kavuşmamız için Enkafood firmasının bizler için önemli bir çalışması var.

“Titiz Kestaneleri” markasıyla Enkafood  kestane kebabı paketlemiş durumda.  Üstelik bu 150 gramlık paketler canınız istediği anda açıp bitirebileceğiniz cezp edici bir lezzete sahip.

Evet, Titiz Kestaneleri için her daim siz de bu keyfe ortak olabilirsiniz. Enkafood, marka bilinirliğini arttırmak ve de ürününü daha fazla kitleye ulaştırmak için Avrupa’nın tam teşekküllü medya ajansı Tutus Media’ya yeni bir reklam hazırlattı. Hazırlanan bu reklamla Titiz Kestanelerinin pazar payı büyüyeceği gibi marka bilinirliği de artacaktır.

Titiz Kestaneleri Reklam Hazırlığı!

Titiz Kestaneleri Reklam Hazırlığı!

Bir reklam filminin ilk önemli noktası firmanın ne istediğini bilmek ve firmanın sektördeki konumunu belirlemektir. Tutus Media olarak Enkafood ile yapılan toplantıda ilk önce nasıl bir çalışma yapacağımızı kararlaştırdık. “Titiz Kestane” paket kestane olarak rakipsiz olduğu için pakete girmiş kestane kebabın eşsiz tadını anlatmamız gerekiyordu. İş adamlarının, öğretmenlerin, sporcuların, çalışan kadınların, çocukların rahatlıkla Titiz Kestanelerini her ortamda tüketebileceğini çalışmamızda göstermek istiyorduk.

Fikir;

Bütün bu amaçlar doğrultusunda hem uzun versiyon hem de kısa versiyonlara göre Titiz Kestaneyi diyaloglardan ziyade görsellikle anlatmaya karar verdik.

Bunun için de uzman ekibimiz dikkat çekici unsurları ve anlatım şeklini adım adım ortaya koyup Titiz Kestane kebabın lezzetini öne çıkarıcı fikri firmayla ortak bir karar alarak belirledi.

Senaryo;

Yine uzman senaristlerimizle kısa sürede en mükemmel nasıl anlatılır yarışına girip fikrimizi senaryo haline getirdik.

 Cast;

Görsel ekibimiz senaryomuza uygun oyuncuları yine firma ile görüşerek role uygun halkın tanıdığı yüzlerden seçti.

Mekan;

Titiz Kestane kebap için bulunan fikirde çok fazla mekan olduğu için prodüksiyon ekibimiz senaryoya uygun mekanları ince eleyip sık dokuyarak buldu. Çünkü reklamın akılda kalmasında mekanların etkisi büyüktür.

Profesyonel çekim ekibi ve çekim;

titiz kestane cekim ekibi

Alanında uzman olan ekibimizin kullandığı son model ekipmanlarla danışmanlar eşliğinde Titiz Kestane kebap reklamını çektik.

Montaj ve kurgu;

Reklamların süresi kısa olduğu için montaj oldukça önemlidir. Kaba görüntüler uzman ekibimiz tarafından en uygun şekilde bağlanarak dikkat çekici unsurlar ön plana çıkarıldı.

Müzik;

Titiz Kestane gibi daha çok görselliğe hitap eden reklamlarda müzik konusunda hassas olmak gerekir. Ekibimiz bu reklam filmimiz için de özel bir titizlikte çalışarak konsepte uygun bir müzik hazırlatmıştır.

Seslendirme;

Akılda kalıcı seslendirme için sesi iyi seçmenin yanı sıra seçilen sesin toplumda tanınması gerekir. Ekibimiz firmanın da istekleri doğrultusunda konsepte uygun en iyi sesi seçmiştir.

Reklam planlaması;

Sadece reklamınızı hazırlamıyoruz. Hazırlanan reklamı hedef kitlenize uygun saat ve programlarda Avrupa Türk televizyonları olan Euro D , Atv Avrupa , Euro Star , Show Türk ve Tv 8 INT gibi kanallara çıkarıyoruz.

Titiz Kestane kebabı reklamımızı Avrupa Türk televizyonlarından izleyebileceğiniz gibi buradan da izleyebilirsiniz.

Siz de markanız için en iyi kararı Tutus Media ile çalışmaya başlayarak alabilirsiniz. Bizimle buradan iletişime geçin sektörde geç kalmayın!