Almanya’daki Türk firmalarının rekabet gücüne paralel olarak SEO ihtiyaçları da gün geçtikçe artıyor. Bunun farkına varıp da nasıl bir hizmet alırız diye fazla düşünmenize artık gerek yok. Almanya SEO Ajansı olarak iki dilli çalışmalarıyla Tutus Media size bu konuda profesyonel kadrosuyla yardımcı olmaya bütün hızıyla devam ediyor.

Tutus Media olarak, “Arama Motoru Optimizasyonu” çerçevesinde birçok firmaya Almanya’da SEO danışmanlığı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Almanca ve Türkçe bilen iki dilli ajanslar Almanya’da bulunan firmalar için oldukça önemlidir. Tutus Media ekibi hem Almanca hem de Türkçe SEO hizmeti vererek alanında öncüdür.

Almanca SEO Ajansı olarak Tutus Media hizmet vermeye başladığı firmaların ilk önce sorunlarını tespit eder ve hızlıca bu sorunların çözümüne başlar. Tutus Media profesyonel ekibiyle hem HTML kodunu en iyi şekilde kullanarak hem de Arama Motoru Optimizasyonu yaparak profesyonel e-ticaret sitelerinin dizaynını gerektiği gibi tasarlar.

Enkafood:

Şafak markasıyla peynir çeşitlerinde Almanya’da öncü olan “Enkafood” için Tutus Media, yeni bir web sitesi hazırladığı gibi Şafak Tulum Peyniri reklam filmlerinin yapımını da üstlendi. Aynı zamanda Almanya SEO Agentur olarak Şafak Tulum Peynirleri!nin Avrupa Türk Televizyonlarına reklama çıkması için medya planlaması da yapıldı. Şu anda da firma için Almanca web sitesi çalışmasına devam edilmektedir. Düzenli olarak sektörle ilgili yazılan makaleler ve sosyal medya paylaşımlarıyla Enkafood ürünlerini tüketiciye kolayca tanıtabiliyor.

Mevlana Çay:

Avrupa’da Sri Lanka Seylan çayı denilince akla ilk gelen marka “Mevlana Çay”dır. Almanya SEO Ajansı olarak, Mevlana Çay’a A’dan Z’ye medya hizmeti vermekteyiz. Google’a uyumlu Türkçe, Almanca ve İngilizce web sitelerinin yapımının yanı sıra firmamız Goran Tee’ye tam teşekküllü SEO hizmeti vermektedir.

Firma için tanıtım filminin yanı sıra 10’dan fazla reklam filmi de hazırlayan Tutus Media markanın zihinlerde kalmasını sağlamıştır.

Küchenstudio Kurttas:

Hessen bölgesi ve özellikle Frankfurt’ta mutfak ürünlerinde önemli bir yere sahip olan “Küchenstudio Kurttas” için Tutus Media Google’a uyumlu yeni bir Almanca web sitesi hazırladı. Düzenli olarak bu sitede yayınlanan onpage sektörel makaleler, offpage makaleler, yapılan sosyal medya paylaşımları, backlinklerle web sitesini zirveye çıkmayı başardı. Artık Küchenstudio Kurttas hedef kitlesine Tutus Media ile kolayca ulaşacak durumda.

Panda Kindermöbel:

Firmamız sadece Almanya’da SEO hizmeti vererek kalitesini göstermiyor. İsviçre’nin en büyük çocuk mobilya mağazalarından olan “Panda Kindermöbel” da Tutus Media ile çalışmaya başladı.

Tutus Media ilk olarak Panda Kindermöbel’ın eksiklerini tespit edip arama motorlarına uyumlu yeni bir web sitesi hazırladı. Hazırlanan bu site üzerinden Avrupa’da SEO hizmetlerine örnek olabilecek bir çalışma ile makaleler yazılıp sosyal medya paylaşımları yapılıyor. Böylece Panda Kindermöbel’ın daha fazla kişiye ulaşması sağlanıyor.

Burambal:

“Burambal” Avrupa’da SEO’nun gerekliğini çok önceden fark eden bir firma. Tutus Media olarak SEO hizmeti verdiğimiz Burambal için İngilizce, Almanca ve Türkçe web siteleri hazırladık. Üç dilde de düzenli olarak yazılan makalelerle Burambal’ın dünya markası olmasını sağlıyoruz. Ballı hazırlanan muhteşem görsellerimizle sosyal medyayı tatlandırıyoruz. Biz yapılması gerekeni yapıyoruz. Burambal’a da sadece kaliteli balı tüketiciyle buluşturmak kalıyor.

Tutus Media; Cepnet, Kosurecht, Akasya Hazır Ev Yemekleri, Modamilyon, Modacosmatic, Alldaywomen, Glbox, Canli tv, Şehrazat Halı vb. firmalara da SEO hizmeti veriyor. Siz de Almanca SEO, Türkçe SEO, İngilizce SEO hizmeti almak istiyorsanız hemen Tutus Media’ya başvurun.

Tutus Media ile tanışınca sadece SEO hizmetiyle yetinmeyeceksiniz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yaptığımız reklam filmleri ve reklam planlamalarımız da sizler için Almanya SEO Ajansı olarak en iyi tercih olacaktır.

Screenshot 7

Screenshot 6Screenshot 5