Sosyal Medya, kurumsal firma ve markaların, belirlediği hedef kitleye direkt olarak ulaşabileceği kolay ve düşük maliyetli platform olarak kabul edilmektedir.

Marka ve firmalar, sosyal medya da ne kadar çok bilinir olursa, marka gücü de o kadar artmaktadır. Sosyal medyada profesyonel biçimde aktif olduğunuzda insanlar sizi daha iyi tanıyacaktır. Marka gücünüzle birlikte, piyasadaki itibarınız da artmış olacaktır.

social marketing

social media

 

Sosyal Medya Alanında Verdiğimiz Hizmetler

İçeriklerin Yönetimi

Sosyal medya yönetiminin en önemli unsuru; sürekli canlılık. Sosyal medya hesaplarınızın açılıp bırakılmasından ziyade, sürekli olarak içerik paylaşımı yapılması gerekmektedir. Kullanıcıların markanızı daha iyi tanıması için belirli aralıklarda profesyonelliğe uygun içeriklerin paylaşımını yapmaktayız.

Monitoring ve Analiz

Sosyal medyada, sizin içeriğinize uygun paylaşımları ve kullanıcıların etkileşimlerini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Takipçilerinizin en çok hangi içeriklere etkileşim gösterdiğini analiz ediyor ve paylaşımları bu doğrultuda planlıyoruz. Hedef kitlenizi ve hedeflediğiniz kelime analizini gerçekleştiriyor ve paylaşımları en uygun olabilecek şekilde sürdürüyoruz.

sosyal medya yonetimi

 

 

Online İtibar ve Kriz Yönetimi:

Sosyal medyada yer aldığınızda takipçileriniz artacak ve bu takipçilerin dönem dönem olumlu-olumsuz etkileşimleri olacaktır. Marka veye ürününüzle ilgili gelen olumlu-olumsuz yorumlarda takipçinizle iletişime geçiyor ve itibar ya da kriz yönetimini sağlıklı biçimde tamamlıyoruz. Takibini yaptığımız sosyal medya kanallarında müşterilerinizden gelen şikayet veya taleplerde, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak düşünüp marka değerinizin arttırılmasını sağlıyoruz.