Almanya’daki Türk firmalarının SEO ihtiyacı ile birlikte iki dilli reklam ajanslarının önemi günden güne artıyor. Çünkü Türk firmaları reklam alanında hem Almanca hem de Türkçe verilere ihtiyaç duruyorlar.

SEO çalışmaları sürekli değişen ve gelişen bir alandır. Tutus Media Türkçe ve Almanca SEO ajansı olarak yeni yöntemleri ile firmalara rekabetlerinde yardımcı olmaya devam ediyor. Almanya SEO hizmetlerinde Tutus Media’nın bölgesel çalışma prensibi firmaları kısa yoldan hedefledikleri kitlelere ulaştırarak müşteri trafiğini arttırıyor.

Almanca Bölgesel SEO Çalışması Nedir?

Yaptığınız iş alanı klasman olarak en çok aranan kelimeler arasında ise sitenizin beklediğiniz kısa sürede Google’da ya da arama motorlarında üst sıralarda yer alması mümkün değildir. Tutus Media yaptığı incelemelere göre seri şekilde çalışmalar yapıp birkaç ay içerisinde firmanızı ilk sıralara yükseltir.

Tutus Media arama motorları için sektörünüzle ilgili kelimeleri Almanya içerisinde hatta bulunduğunuz eyalet, şehir ve kasabalarda ön plana çıkararak bölgesel çalışmalar yapmaktadır.

Bazı kelimelerde örneğin bir avukatlık bürosu için “rechtsanwälte” kelimesiyle arama motorlarında ilk sıralarda yer almanın ne kadar zor olduğu bilinir. Berlin’de bulunan Kosu Avukatlık Bürosu’nun Tutus Media ile çalışmaya başladıktan sonra web sitesinin trafiğinin oldukça yükseldiği görülüyor. Bu yükselmenin kalıcı olması için “rechtsanwälte” kelimesi yerine “Rotlicht Anwalt Berlin” kelimesi kullanılarak hem alan daraltıldı hem de bölgesel çalışma yapıldı.

Tutus Media’nın Almanca Bölgesel Seo’sunda Çarpıcı Sonuçlar:

Bölgesel SEO çalışmasıyla Kosu Avukatlık Bürosu’nun takipçi sayısı günden güne arttı. Tutus Media’nın yaptığı bu düzenli çalışmalarla Kosu’nun web sitesi belirli bir kitleye ulaşarak alanında söz sahibi oldu.

Ayrıca Avukat isimleri “Fatih Şahin, Orhan Karasu, Karasu Berlin” gibi kelime grupları da öne çıkarılarak yapılan bölgesel ve kişisel çalışmalarla legal bir çalışmayla hit sağlanmış oldu.

Bu şekilde doğal yollarla Kosu Avukatlık Bürosunun sitesinin en zor kelimelerle bile sıralamada yükseldiği görülüyor. “Rechtsanwälte Berlin” kelimesiyle şu anda bile 72. sıraya yükselen site yakında düzenli çalışmanın devamıyla ilk sayfaya kadar yükselecektir.

Haziran ayı Kosu internet sitesi SEO sonuçları:

Kosu Avukatlık Bürosu için Haziran ayı içinde yapılan teknik SEO çalışmaları neticesinde sitemizin organik trafiğindeki artış oranları ve kullanıcı ziyaretlerine ait bilgiler şu şekildedir:

  • Organik trafiklerde %5000
  • Kullanıcı Ziyaretlerinde %5800
  • Kullanıcı Oturumlarında %8600 artış sağlandı.

Bununla birlikte Kosu firmasının aramalarda ilk 300 içinde hiç bir anahtar kelimesi yokken ilk sayfada bir anahtar kelimesinin olmasını sağladık. Diğer anahtar kelimeler de tecrübeli ekibimizle hızlıca yükselmeye başladı. Önümüzdeki aylarda yapılacak çalışmalar ile daha da iyi pozisyonlar elde edilecektir.

Siz de hem bölgesel SEO hem de Almanca-Türkçe çift dilli SEO hizmeti almak istiyorsanız vakit kaybetmeden Tutus Media’yı arayın!