Markanıza değer katmanın en etkili yollarından biri reklam filmleridir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte televizyon gibi geleneksel medyanın yanı sıra, dijital platformlarda gösterilen reklam filmleri, hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırırken, geniş kitlelere de marka, ürün ve hizmetlerinizin tanıtılmasını sağlar.

Reklam filmleriyle hem dijitalde hem de geleneksel medyada markanıza değer katabilirsiniz. Tutus Media olarak, profesyonel tanıtım ve reklam filmleri prodüksiyonu hizmet veriyoruz.

Markanıza prestij katacak reklam filmleri

Markanızın değerini arttıracak, daha geniş kesimlerce tanınmasını sağlayacak reklam filmleri için profesyonel ve özenli bir çalışma yapılması gerekmektedir. Kaliteli bir reklam filmi aynı zamanda firmanız için önemli bir kurumsal kimlik oluşturma faaliyetidir. Bu sebeple hedef kitlenize hitap edecek öğeler barındıran; ürün, hizmet ve markanız hakkında doğru bilgi içeren ve hedefinize uygun mesajlar taşıyan bir reklam filmi prestij açısından firmanıza olumlu katkı sağlayacaktır.

titiz kestane reklam hazirligi
Reklam filmleriyle hem dijitalde hem de geleneksel medyada markanıza değer katın! 4

Kaliteli bir reklam filmi neden önemlidir?

Bir tanıtım ve bilgilendirme faaliyeti olan reklam filmleri, teknik özellikleri ile de müşterilerinize, hedef kitlenize ve kazanmaya çalıştığınız potansiyel müşterilerinize hitap etmelidir. Reklam filmleri, senaryosu, çekim teknikleri ve reklam filminde yer alan oyuncunun özellikleriyle bir bütün olarak ele alınmalı ve günümüz teknolojisine uygun bir şekilde çekilmeli. Avrupa’da birçok firmaya prodüksiyon desteği veren ve hazırladığı reklam filmleri ile lider olan Tutus Media, hem teknik olarak hem de marka değerinize uygun kaliteli reklam filmleri ile A’dan Z’ye hizmet sunuyor.

Hem dijitale hem de geleneksel medyaya uyum sağlayan reklam filmleri

Tutus Media firmanızın misyon ve vizyonunu ön planda tutarak, markanıza değer katacak reklam filmleri ile hedef kitlenize profesyonel bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Hem dijital medyada hem de geleneksel medyada yayınlayabileceğiniz reklam filmleri çekim teknikleri ve özgün içerikleri ile geniş kitlelere ulaşıyor. Web sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu mecralara uyumlu formatlarda oluşturulan reklam filmleri aynı zamanda televizyon gibi geleneksel medya ortamlarında da gösterime uygundur.

Tutus Media Şafak Tulum Peynir’lerinin reklamını çektik
Reklam filmleriyle hem dijitalde hem de geleneksel medyada markanıza değer katın! 5

Dikkat çekici ve özgün reklam filmleri hazırlıyoruz

Teknoloji ile uyumlu, hedeflediğiniz başarıya ulaşabileceğiniz reklam filmleri profesyonel ekibimizin titiz çalışmaları sonucunda ortaya çıkıyor. Hazırladığımız dikkat çekici, özgün ve marka değerinizi arttıracak reklam filmlerinin hedef kitlenize uygun mecralarda yer alması için medya planlama hizmeti de sunuyoruz. Avrupa’da yayın yapan televizyonlarda reklam filmlerinizin Avrupa medya planlama stratejilerine uygun şekilde yayınlanması markanıza değer katacak! Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin…

Tutus Media'nın aç bitir Titiz kestane kebap reklamı!
Reklam filmleriyle hem dijitalde hem de geleneksel medyada markanıza değer katın! 6