Marka, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak ve daha geniş kitlelere ulaşabilmek için profesyonel medya planlama hizmeti almanız gerekmektedir. Hem geleneksel medyada hem de günümüz teknolojileriyle uyumlu bir şekilde dijital ortamlarda faaliyet göstermek için etkili ve hedefe odaklı bir medya planlama hizmetine ihtiyavınız var. Bunun için de Tutus Media’nın profesyonel ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa medya planlaması noktasında başarılı işlere imza atan Tutus Media, markanızın tanınırlılığını arttırır. Ayrıca Tutus Media hizmetlerinizin daha geniş kitlelere ulaşması için planlı ve disiplinli medya planlama stratejileriyle daima yanınızda olacaktır.

medya planlama
Avrupa Medya Planlaması ile markanızın bilinirliğini nasıl arttırabilirsiniz? 4

Planlı ve disiplinli medya planlama hizmeti!

Profesyonel Avrupa medya planlaması için öncelikle ürün ve hizmetlerinizin bulunduğu sektörle ilgili araştırmalar yaparak marka ve firmanıza uygun stratejiler belirliyoruz. Pazar araştırması sonucunda elde edilen verilerle medya planlama aşamasının tüm detayları şekillendiriliyor. Medya planlamada en önemli aşamalardan biri hitap edilen hedef kitlenin doğru belirlenmesidir. Hitap ettiğiniz hedef kitle belirlendikten sonra bu kitlenin medya kullanım alışkanlıkları ele alınarak en uygun alanda ve en uygun zaman aralıklarında reklam ve tanıtım faaliyetlerinizin yapılmasını sağlıyoruz.

Hedef kitleye uygun stratejiler!

Avrupa Türk televizyon kanallarında firmalar için medya planlama stratejileri oluşturan ve yayınlayan Tutus Media olarak, başarılı sonuçlara ulaşmanız için oldukça titiz bir çalışma yürütüyoruz. Avrupa medya planlaması ile markanızın bilinirliliğini arttırmanız, pazarlama faaliyetlerinizin de artmasını sağlayacaktır. Bu sebeple hedef kitlenize uygun özelliklere sahip içeriklerle, doğru zaman ve medya ortamı planlaması sizi hedeflerinize daha kolay ulaştıracaktır.

prime time reklamlari
Avrupa Medya Planlaması ile markanızın bilinirliğini nasıl arttırabilirsiniz? 5

Doğru zamanda ve doğru yerde Avrupa Medya Planlaması!

Avrupa Türk televizyonlarında yayınlanan dizi, film, haber ya da eğlence programlarının reyting oranları göz önünde bulundurularak markanıza uygun medya planlama stratejileri hazırlıyoruz. Doğru kanal, doğru program ve doğru zaman aralığı belirlenerek gösterime sunulan reklam ve tanıtım içerikleri hedef kitlenize doğru zamanda ve etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Kaliteli görsel ve metinsel içeriklerle teknolojiye uygun hazırlanan reklam filmleri Euro Star, Euro D, Atv Avrupa, TV 8 INT, Show Turk, Kanal 7 Avrupa gibi Avrupa’da yayın yapan Türk televizyonlarında yapılan medya planlama çerçevesinde gösteriliyor.

Profesyonel medya planlama hizmeti sunan Tutus Media olarak, çalışmalarımızın sonunda yapılan medya planlamaya ilişkin raporlama ile başarınızı ve yapılan planlamanın etkisini sizlere gösteriyoruz. Profesyonel Avrupa medya planlama hizmeti için alanında uzman ekibimizle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

avrupa kanallarina reklam vermek
Avrupa Medya Planlaması ile markanızın bilinirliğini nasıl arttırabilirsiniz? 6