Günümüzde en etkili iletişim aracı hangisi sorusuna net bir cevap almak mümkün: Sosyal Medya

Evet, sosyal medya yönetimi ve sosyal medya marketing bir marka için önce büyüme sonra gelişme son olarak da kazanma anlamına geliyor.

Tutus Media olarak uzman ekibimizle “Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Youtube, Linkedin vb.” Sosyal Medya ağlarınızı yönetiyor ve konseptler geliştiriyoruz.

Sosyal Medya’da siz de olun!

Sosyal medyanın bugün hemen hemen herkesin kullandığı bir platform haline geldiğini görüyoruz. Bundan dolayı markaların sosyal medyada olmaması gibi bir durum söz konusu olamaz. Marka imajınızı pekiştirmek, rekabette bir adım öne çıkmak ve hedef kitlenizle etkileşim halinde olmak için sosyal medya en önemli araçların başında geliyor.

Tutus Media sosyal medya departmanı olarak, akla gelebilecek her türlü sosyal platformda markanızın iletişim yönetimini profesyonel bir stratejiyle yönetmekteyiz.

handshake 3382503 960 720

Tutus Media bünyesinde yer alan sosyal medya uzmanlarımız, aktüel olanı takip eder. Markanızın hizmet verdiği sektörde yaşanan değişimleri yakından gözlemleyip bu gözlemler neticesinde bulunduğunuz sosyal ağda marka iletişim stratejinize uygun kampanyalar geliştirir ve bu kampanyaların takibini yaparak gerekli içerik yönetimlerini sağlar. Bu sayede markanızın bulunduğu tüm sosyal ağlarda 360 derece kesintisiz iletişim akışı sağlanmış olur ve tüketicilerinizin markanıza yönelik farkındalığı artar.

Kısaca sosyal medya yönetimimiz!

  • Hedef kitleniz ekibimiz tarafından belirlenip doğu zamanlama ile reklamınız etkin bir şekilde gösterilir.
  • Kampanya düzenleyerek farklı içeriklerle ve görsellerle optimize edilmiş reklamlarınızı hedef kitlenizle buluşturuyoruz.
  • Reklam modellerinizi ve kampanyalarınızı raporlayarak nesnel rakamlar ortaya koyuyoruz.

Sosyal Medya Yönetiminde Çalışma Sistemimiz!

  • İyi Brief alma!

Doğru Brief doğru iş ve yüksek kazanç demektir. Doğru sorularımızla markanızın ihtiyaçlarını ve isteklerini belirliyoruz!

  • Rakip ve Marka analizi!

Alınan Brief doğrultusunda markanın analizini yapıyoruz. Akabinde de sektörel bir araştırma ve rakiplerin analizini çıkarıyoruz. Rakip ve Marka analizi yapmadan sosyal medya yönetmek okyanusa bir göz yaşı bırakmak gibidir. Okyanusun bu göz yaşından hiç haberi olmaz.

sosyal medya tutus

  • Yönetim stratejisi oluşturma!

Analizlerden sonra ekibimiz markanız için günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak planlama yapar. Hedefler belirlenip kampanya zamanlamaları kararlaştırılır. Hatta çekilişli kampanyalarda hangi ürünler hediye edilecek onlar bile belirlenip marka ile paylaşılır.

  • İçerik Metni ve Görsel Hazırlama!

İçerik hazırlama sosyal medya yönetiminde asıl stratejidir. Marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmak için hazırladığımız içeriklerde, “hemen şimdi” “son fırsat” “büyük indirim” gibi hedef kitleyi harekete geçirecek kısa ve etkili kelimeler kullanıyoruz. Ayrıca dikkat çekici görsellerle de metni tamamlıyoruz.

Avrupa Sosyal medya yönetimi sadece günlük, haftalık gönderi paylaşmak özel günleri unutmayıp o günlere özel paylaşımlar yapmak, birkaç kampanya düzenlemek değildir. Sosyal Medya yönetimi ciddi yaklaşılması gereken bir pazarlama alanıdır.

Unutmayın!

Dijital dünyada güncel olmayan markalar tüketici zihninde de güncel olamazlar. Bundan dolayı sosyal medya yönetimi markayı sürekli tüketiciyle iletişim halinde bırakır.

Dijital alandaki engin tecrübesiyle Tutus Media, görev ve müşteri deneyimlerini sosyal medya reklamlarınıza yansıtarak düşük bütçelerle markanızı hedef kitlenize ulaştırırken sektörünüzde sağlam ve isabetli adımlar atmanızı sağlar.

sosyal medya tutus media