Sosyal medyanın hayatımızın her alanına yayıldığını biliyorsunuz. Hal böyle olunca, çeşitli marka ve firmalar da sosyal medyada aktif olarak rol almaya başladı. Marka sosyal medyalarının bir çoğunu, marka çalışanları veya sahipleri yönetmektedir. Peki ya profesyonel sosyal medya yönetimi bir ihtiyaç mı?

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Sosyal medyaların profesyonel olarak yönetilmesini şu şekilde basitçe tanımlayabiliriz; marka hesapları ve önemli kişilerin hesaplarının sosyal medya yönetimi ve insan ilişkileri eğitimi almış kişiler tarafından yönetilmesidir. Tutus Media gibi, profesyonel sosyal medya yönetimi yapılabilen bir çok ajans mevcut. Bu ajanslar arasından seçim yapabilmeniz için, referans hesapları incelemenizi öneriyoruz. Tutus Media olarak bir çok marka ve firmaya sosyal medya yönetim hizmeti vermekteyiz. Bu hesapların günlük paylaşımları, profil düzenlemeleri, sosyal medya reklam ve kampanya yönetimi, müşteri ilişkileri gibi bir çok alanda hizmetimiz mevcut. Profesyonel sosyal medya yönetimi konusunda talebinize en iyi yanıtı bulmak için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

profesyonel sosyal medya yonetim ajansi

Hangi Sosyal Medya Mecralarında Var Olunmalıdır?

Sosyal medya yönetimi konusunda en çok merak edilen bir diğer önemli detay ise; hangi mecrada var olacağınızdır. Sosyal medyada var olmak, kimliğinizi sınırsız bir kitleye duyurmak demektir. Bu yüzden de; Facebook, Instagram, Twitter ve Google Plus başta olmak üzere, ne kadar çok sosyal medya mecrasında yer alırsanız, o kadar iyi bir başarı elde edersiniz. Tumblr, Pinterest, Flickr gibi daha bir çok popüler sosyal medya mecrası mevcut. Hepsini tek başınıza aynı anda yönetmek biraz imkansız hale gelebilir. Bu aşamada da, bu işi profesyonel bir ekip ve profesyonel yazılımlar ile yürüten bir ajansa ihtiyacınız olacaktır. Tutus Media ekibimiz, yüzlerce sosyal medya hesabını aynı anda yönetebilmektedir. Sosyal medya yönetimi için özel yazılım ve programlar ile profesyonel ve eksiksiz biçimde sosyal medyalarınızı yönetebiliyoruz.