Klasik bir bilgi ile başlayalım. Dünyada sudan sonra en çok tüketilen içecek çaydır. Bu kadar fazla tüketilen çayı doğu dünyasının yaklaşık 5000 yıldır içtiği bilinir. Batılılar ise bu güzellikle daha yeni tanışmış olsalar da yaklaşık 400 yıllık bir çay içme kültürüne sahiptirler.

Günümüzde en çok çay tüketen ülke İrlanda olurken ikinci sırada ise İngiltere gelir. Hayatımızın her alanına giren çayın 1500’ün üzerinde çeşidi vardır. Ama öyle bir çay vardır ki bir yudumda bile tiryakilik oluşturur, bağımlısı olursunuz ve mutluluk dağıtır.

Evet, seylan çayından bahsediyoruz.

Çayın öz memleketi olan, eşsiz doğasıyla Sri Lanka seylon çayından…

Ya da; Hz.Adem’in dünyaya ilk ayak bastığı yer olarak kabul edilen el değmemiş doğada açan ilk çay filizlerinin toplanmasıyla elde edilen Mevlana seylon çayından…

Goran Tee seylan çayını bilmeyeniniz yoktur. Avrupa’daki Türklerin severek tükettiği dünyanın en kaliteli çayı olan ceylon tee’nin lezzet yolculuğu için Tutus Media olarak bir tanıtım filmi hazırladık.

Neden tanıtım filmi?

Globalleşen dünyada internet kullanan, özellikle sosyal medya kullanıcılarının ilk tercihi yazınsal içerikten ziyade görselliktir. Bu yüzden iyi hazırlanıp kurgulanmış tanıtım filmleri markaların tanıtım yüzü olabilir.

Tutus Media, Goran Tee için A’dan Z’ye medya hizmeti vermekte… Web sitesi dizaynı, SEO hizmetleri, reklam filmleri, tanıtım filmleri vb. hizmetlerimizle markanın değerini her geçen gün arttırmaktayız.

Üzerinde en ince ayrıntısına kadar düşünerek oluşturduğumuz Mevlana çay tanıtım filmimizle firmanın akılda kalıcılığını arttırırken internet kullanıcılarının seylan çayı dediklerinde Mevlana çayın satış sitesine ulaşmalarını kolaylaştırmış durumdayız.

Nasıl başladık?

Tanıtım filmi için ilk önce kreatif ekibimizin yaptığı çekimler incelendi. Sonra yazı heyetimiz bir metin hazırladı. Sosyal medyada Mevlana Çay nerede üretiliyor ve nerede satılıyor gibi sorular çok olunca bunlara tanıtım metninde yer verilmeye çalışıldı. Metin tamamlanınca montaj ve seslendirme çalışmaları yapıldı. Akabinde de son rötuşlarla dünyanın en iyi çayının sofralara geliş hikayesi çıkmış oldu.

Tanıtım filminin faydaları!

Hazırlanan bu tanıtım filmi oldukça fazla ilgi görmüş durumda. Öncelikle Avrupa’da milyonların içtiği seylan çayının en iyi lezzet yolculuğu bu tanıtım filmimizle gerçekleştirildi. Goran Tee’nin kendine has özel paketleme sistemi ile neden çok fazla tercih edildiği hatta Türkiye’den çok talep almasının doğal olduğu bu çalışmayla ortaya konuldu. Filmin Goran Tee’ye faydası tartışılmaz. Sitenin trafiği bu tanıtım filmiyle birlikte 4000 rakamlarına çıkmış durumda.

Tutus Media olarak tüketiciye kaliteyi yansıtma vazifemiz de olduğunu düşündüğümüz için bu çalışmamızda seylan çayı tutkunlarının güvenle Mevlana çayını tüketebileceklerini göstermiş oluyoruz. Bunu da tüketicilerden gelen iyi yorumlardan anlıyoruz.

Bununla birlikte tanıtım filmimiz Goran Tee markasının arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağladığı gibi hızlıca yayılarak sosyal medyada da etkili bir rol oynuyor.

Siz de ürünlerinize güveniyor ve markanızın akılda kalmasını istiyorsanız Tutus Media’nın hazırlayacağı tanıtım filminizle bunu kolaylıkla başarabilirsiniz.