Herhangi bir sektörde iş yapan işletmenin, gelişmesi ve büyümesi için ürün ya da hizmetlerinin tanıtılması gerekmektedir. Milyonlarca ürün ya da hizmet arasında ön plana çıkmak dijitalleşen pazarlama ortamında hiç de kolay değildir. E-ticarette bir adım önde olmak için SEO ve reklam ve pazarlama hizmetleri sunan Google Adwords gibi araçlarla ve bu araçları profesyonel ekiplerle hayata geçiren ajanslarla çalışmanız gerekmektedir. Google gibi arama motorlarında daha görünür olabilmesi için Tutus Media ekibi, sizlere en doğru yol haritasını, gelişen digital teknikler ışığında çizerek, hizmetinize sunacak ve müşteri potansiyelinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

Ajans Tecrübelerine Bakın

Google Adwords, Google’nin müşterine sunduğu bir reklamcılık hizmetidir. Adwords kullanıcılarının vermiş olduğu reklamları, aranan kelimelerle ilişki kurup Google arama motorunda üst sıralarda göstermeye yarar. Google Adwords kullanmak için profesyonel bir SEO hizmeti veren ajansı tercih etmeniz size ve web sitenize avantaj sağlayacaktır. Profesyonel ajanslar Google algoritmalarına hakimdir ve size en uygun yolu tavsiye eder. Google Adwords Yönetimi için ajans seçerken ajansın yeterliliği dikkate alınmalıdır. Tutus Media’nın tecrübeli kadrosu müşterilerine bu konuda gereken hizmeti sağlayacak niteliktedir.

shutterstock_281147924
Google Adwords Ajansı Seçerken Nelere dikkat Edilmelidir? 4

Yapılan İşler Referans Olacaktır

Google Adwords ve SEO hizmeti sunan ajanslardan müşterilerin çeşitli beklentileri vardır. Öncelikle daha önce yapılan işler ve bu işlerdeki başarıları ajans için referans kaynağı oluşturur. Bu çalışmaların raporlanması ve sonuçların müşteri ile paylaşılması ajansa güveni arttırır. Google Adwords konusunda yapılan geçmiş çalışmalar size ajansı tercih noktasında ip uçları verir. Bu sebeple seçim yaparken mutlaka geçmiş çalışmalara ve ajansın tecrübelerine bakılmalıdır.

Müşteri Ve Beklentileri İyi Anlaşılmalı

Bu aşamadan sonra karar verildiği takdirde tecrübeli bir ajans firmayı nasıl bir reklam istediği konusunda daha kolay anlayacak, konu hakkında kendi öneri ve görüşlerini sunacaktır. Çalışılacak ajansın sektörel araştırmaları faydanıza olacaktır. Tutus Media, Google arama reklamları, alışveriş reklamları, görüntülü reklamlar, remarketing, uygulama reklamları, Google video reklamları, Gmail reklamları konusunda tecrübeli ve profesyonel hizmet sunan bir firmadır.

google-adwords
Google Adwords Ajansı Seçerken Nelere dikkat Edilmelidir? 5

Google Adwords Tecrübesi Önemlidir

Her firma profesyonel ajanslarla çalışmak ister. Bu sebeple ajans müşteriye yapacağı hizmetlerin karşılığını belgeli olarak sunabilmelidir. Ajans, Google araçlarını kullanabildiğini yine Google’ın sunmuş olduğu eklentiler vasıtasıyla müşteriye gösterebilmelidir. Google partners ajansın faaliyetlerini gösterebilmektedir. Profesyonel çalışanlarla işlerin yürütüleceği bilgisi müşterinin güvenini artıracaktır. Yapılan çalışmalar iş sonunda detaylı raporlanmalı müşterinin aklında olumsuz soru işaretleri bırakılmamalıdır. Tutus Media Google reklamları vasıtasıyla, marka vizyonunu göz önünde bulundurarak reklamlar hazırlar, firmanın ürün yada hizmeti ile hedef kitleyi bir araya getirmek için en uygun çalışmaları yapar, firmanın Google reklamlarıyla ulaşmak istediği amaç doğrultusunda profesyonel hizmet sunar.

Google reklamlarıyla ilgili markanız için bir hizmet alma düşünceniz varsa Avrupa’da 360° medya ajansı olarak hizmet veren Tutus Media ile iletişime geçmelisiniz!

Dijital reklamlardan kazanç sağlamanın 3 temel yöntemi
Google Adwords Ajansı Seçerken Nelere dikkat Edilmelidir? 6