Almanya’da araba paspasları üzerine ticaret yapan Fussmatten Profi 2019 yılını dijitalde satış rekorları kırarak geçirdi. Tutus Media Adwords yönetimi ve SEO uzmanlarıyla 2018 yılında çalışmaya başlayan Fussmatten kademeli bir şekilde satışlarını arttırarak karlılığında zirveye çıktı.

Tutus Media Adwords yönetimi ile siz de satışlarınızı patlatabilirsiniz!

Profesyonel Adwords yönetimimizin rehberliğinde 2019 yılında Fussmatten tüm zamanların en yüksek satışını elde etti. Fussmatten’ın satışlarını %100 gibi yüksek bir artışla bir önceki senenin iki katına çıkardık. Bu oran cirosal bazda da aynı şekilde iki katına çıktı. Fussmatten reklamlarının mevcut gösterim sayısındaki artış ise inanılmaz bir noktada. Evet, gösterim sayısında tamı tamına %283’lük bir artış söz konusu. Bu yüksek gösterim artışı doğal olarak %120’lik bir oturum artışı da sağlamış durumda.

google adwords
Fussmattenprofi’ye yaptığımız Adwords yönetimi ile satışlarını %100 arttırdık! 4

Tutus Media Fussmatten için nasıl bir Adwords hesap yönetimi gerçekleştirdik ve gerçekleştiriyoruz.

·         Marka için yaptığımız optimizasyonlarla kalite puanlarını arttırarak cpcleri düşürdük ve daha az bütçeyle daha fazla hedef kitleye ulaşmış olduk. Ayrıca hesap sağlığını en üst seviyeye çıkararak reklamlarımızın üst sıralarda çıkmasını da sağlamış oluyoruz.

·         Yayınlarımızı günümüzde büyük bir ihtiyaç olan remarketing yayınları ile de destekledik.

·         Hedef kitlenin Fussmatten’ı Google aramalarında daha iyi bulabilmesi için Tutus Media SEO ekibimiz markaya SEO hizmeti de sunuyor. Yaptığımız SEO optimizasyonlarıyla Fussmatten’ın Adwords maliyetlerini oldukça düşürdük.

·         İşi taa baştan sıkı tutup Google Adwords reklamları hesap kurulumu yapılırken; anahtar kelimeler, coğrafi konum ve hedef kitle ile ilgili en iyi optimizasyonları kullandık. Bütün bu optimizasyonlar markanın gereksiz harcamalarının önüne geçti.

tutus google adwords reklamları
Fussmattenprofi’ye yaptığımız Adwords yönetimi ile satışlarını %100 arttırdık! 5

·         Metin yazarlarımız ve Adwords uzmanlarımız rakiplerimizi ve onların reklamlarını masaya yatırıp sürekli analiz yaptı. Bu analizlere göre reklam metinleri yazılarak tıklama ve aynı zamanda dönüşüm oranlarını da arttırıyoruz.

·         Tutus Media’nın şeffaf çalışma prensipleri gereği her ay dönüşümleri ve bütçe planlamalarını en iyi raporlama sistemi ile Fussmatten’a sunuyoruz. Fussmatten yöneticilerine, çalıştığımız diğer markalarda olduğu gibi sadece raporları incelemek kalıyor. 

Neden markanız için profesyonel bir Google Adwords yönetimine ihtiyacınız var?

Çünkü;

·         Her gün Google üzerinden 4 milyarın üzerinde arama yapılıyor.

·         Satınalma kararından önce müşterilerin %80’i ön araştırma yapıyor.

·         Satın alma işlemini yapan her tüketici online değerlendirmelere ve yorumlara göre karar veriyor.

Fussmatten Profi gibi Google aramalarında payınızı arttırmak istiyorsanız fazla düşünmenize gerek yok! Avrupa’da 360 derece medya ajansı olarak görev yapan Tutus Media ile siz de Google Adwords reklamlarından yüksek cirolar yapabilirsiniz.

fussmatten profi 1
Fussmattenprofi’ye yaptığımız Adwords yönetimi ile satışlarını %100 arttırdık! 6

Ne kadar bütçe belirleyeceğinizi, harcamalarınızın getirilerini, hangi reklam türünü hangi kampanyayı kullanmanız gerektiğini en iyi şekilde tahlil ederek kazancınıza kazanç katıyoruz.

Avrupa Google Adwords reklam yönetimi için hemen Tutus Media’ya başvurun!