Gelişen internet pazarıyla birlikte küçük bir kasabada bulunan firmalar için bile web sitesi olmazsa olmaz bir durumda. Artık marka ya da firma isimleri belirlenmeden önce seçilen isimlerin domain olarak boşta olup olmadığına bakılıyor. Sadece perakende, hizmet ya da toptan bir ticaret için değil inşaat şirketleri için de web sitesinin önemli bir gerçek olduğu görülüyor. Bugün sizlere kurumsallaşma adına büyük bir adım atan ve yeni kurulmasına rağmen Gelsenkirchen bölgesinin başarılı inşaat şirketleri arasında yer alan markamız A&B Besitzgesellschaft mbH için yaptığımız web sitesinden bahsedeceğiz.

82610946 1260085561047773 5461079817698934784 o 1
İnşaat Firması A&B Besitzgesellschaft mbH için bir web sitesi tasarımı yaptık! 3

A&B Besitzgesellschaft mbH için sektörüne uygun arama motoru dostu bir site tasarladık!

Başarılı inşaat şirketlerinin genellikle ortak bir yönleri vardır. Bu tür şirketler sadece ev inşa etmezler, insanların hayallerini de gerçekleştirirler.  Kendi evine sahip olma hayali oldukça güzel bir his olup bunun için inşaat firmalarının hedef kitleleri ile doğrudan iletişime geçmesi beklenir. Bu iletişimin en doğru ve hızlı yolu ise web sitelerinden geçer. İnşaat şirketinizin projesini duyan hedef kitleniz sizi ilk önce internette araştırır. Tüketicinin kolayca ulaşabildiği bilgiler sunan site ilk izlenim açısından çok önemlidir. Hedef kitlenizin web siteniz üzerinden projelerinizi inceleyip firmanızla görüşmeye karar verdiğinde web siteniz görevini yapmış demektir.

A&G Besitzgesellschaft mbH için de profesyonel ekibimiz hem projeleri hem de firmayı tanıtan arama motorlarına ve SEO’ya uyumlu bir web sitesi hazırladı.

82632577 1260085571047772 3680894926674984960 o
İnşaat Firması A&B Besitzgesellschaft mbH için bir web sitesi tasarımı yaptık! 4

Peki, A&B Besitzgesellschaft mbH web sitesi için neler yaptık?

  • Sektörel bir araştırma sonucu markaya uygun bir tasarım haritası çizdik.
  • Markaya ait fotoğrafların çekimlerini temin ettik.
  • Anahtar kelimeleri belirleyip bu kelimeler doğrultusunda SEO’ya uygun içerikler hazırladık.
  • İnternet kullanıcılarının çoğunluğunun web sitesi ziyaretlerini mobilden ziyaret ettiğini biliyorsunuzdur. Bu yüzden ekibimiz A&B Besitzgesellschaft mbH için maksimum derecede mobil uyumlu bir web sitesi hazırladı. Bunun için görsel seçiminde ve optimizasyonda özellikle dikkat edildi.
  • Çoğu kullanıcı internet denildiğinde Google’dan bahsettiğimizi düşünüyor. Dijital dünyanın gelişiminde Google’ın katkısı yadsınamaz. Avrupa’da kurumsal bir web sitesine sahip olmak isteyen bütün firmalar da Google’a uyumlu bir web sitesine sahip olmak isterler. Bu yüzden ekibimiz A&B Besitzgesellschaft mbH’ın hedef kitlesine göre ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirmiş ve bu doğrultuda bir web tasarımı yapmıştır.
  • Kolayca gezilebilen ve hızlı ulaşılabilen bilgilerle A&B Besitzgesellschaft mbH sade ve yenilikçi tasarıma sahip bir web sitesine sahip oldu.
  •  Ekibimiz sitenin hızını bütün cihazlarda maksimum seviyede hızlı olmasını da sağladı.

Siz de Google’a uyumlu SEO düzenlemeleri yapılmış bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayın! Daha önce hazırladığımız yüzlerce web sitesini de buradan inceleyebilirsiniz.