Dijital pazarlamanın en önemli mecrasının sosyal medya olduğunu biliyorsunuz. Dijitalde yakalanacak başarının temellerini sosyal medya mecralarında atıyoruz.

CepNet.de başarı merdivenlerini hızla tırmanıyor

Almanya’da sözleşmeli cep telefon satışlarında büyük bir kitle tarafından tercih edilen CepNet.de markasının, dijital pazarlamada sosyal medya bölümünü üstlenerek, büyük bir başarıya imza attığımızı söyleyebiliriz. Kitlelerin yaygın olarak kullandığı Facebook sayfasında gerçekleştirdiğimiz özel çalışmalarla, takipçi sayısında büyük bir ivme kazandırdık. Facebook’ta, ücretli marketing çalışmalarımızla beraber organikte de etkileşim sayılarımız oldukça iyi rakamlara ulaştı.

cepnet facebook istatistik

Eylül 2017 itibarıyla başladığımız Facebook çalışmalarında yakaladığımız ivme gözle görülür biçimde dikkat çekiyor. Takipçi sayısında oldukça yüksek bir hareketle, çok kısa sürede 10k bandına ulaşmanın mutluluğunu markayla birlikte yaşadık.

cepnet facebook 10k

Güncel trendlere uygun görsel çalışmalar takipçilerin ruhuna dokunuyor

Pazarlama alanında sıklıkla faydalanılan özel gün ve haftalar, sosyal medyada da aktif olarak uygulanabiliyor. Önemli gün ve haftalara özel olarak gerçekleştirdiğimiz görsel çalışmalarla, takipçilerin ruhuna dokunup dikkatini çekebiliyoruz. Bu çalışmaların online satışlara da büyük bir katkısı olduğunu söylemek mümkün.

cepnet christmascepnet cyber mondaycepnet black friday