Avrupa’nın yeni Ceylon Çayını çok seveceksiniz!

Müthiş bir haberle huzurlarınızdayız. Tutus Media ’nın son hazırladığı reklam filmi Avrupa seylon çayı sektörünü alt üst edecek durumda. Evet, hem markamızdan hem de reklamın hazırlanışındaki kalitemizden bu kadar eminiz.

Yanlış duymadınız çay denilince ilk akla gelen Seylan çayı Avrupa’da yeni bir marka ile damatlarınızı tatlandıracak. Öyle bir marka ki bu çayın adını da fiyatını da duyunca çok şaşıracaksınız.

Avrupa’da şu anda quality tea olarak bir numara olan Mevlana Seylan Çayı için “medya satınalma, medya planlama, medya takip, prodüksiyon, tasarım, fotoğraf, SEO, sosyal medya, adwords, newsletter, web tasarım, programlama, e- ticaret sitesi, mobil uygulamalar v.b. hizmetlerle 360 derece medya hizmeti veren şirketimiz Tutus Media bu alandaki derin tecrübesini de kullanarak yeni bir seylon çayı markasını sizlere sunuyor.

Merak uyandırıcı reklam nasıl olur?

Merak uyandırıcı reklam nasıl olur?

Evet, farklı bir reklam modeli ile karşınızdayız. Ekibimiz bu proje dahilinde çalışmaya başladığında markayı sürpriz bir şekilde seyircinin karşısına çıkarmak istiyordu. Bunun için Avrupa seylon çayı sektörünü iyi şekilde bilmemiz işimizi kolaylaştırmıştı. Dikkat çekici bir atmosferde geçen bir reklam filmi hazırlanmamız gerektiğine karar verdik. Yani Avrupa’nın yeni çay trendi için bomba bir reklam filmi yapmamız gerekiyordu.

Bu reklam filmi için ilk önce firma ile konuşup bizden tam olarak ne istediklerini öğrendik. Senaryo ekibimiz yeni bir ürün ve marka olsa da bu çalışmanın bir imaj reklamı olması gerektiğine karar verdi. Böylece kısa ama net bir metni her seyircinin doğrudan anlayabileceği şekilde sunduk. Düşündürmeden doğrudan anlatılmak istenen bilgi dikkat çekici bir şekilde tüketiciye sunuldu.

Metin çalışmasından sonra profesyonel reji ekibimiz de bilhassa reklamın mekânı ve atmosferi için kafa yorarak akılda kalıcı bir reklam ortaya çıkardı.

Şunu kesin olarak biliyoruz ki tüketici bu yeni çayımızın hem markasını hem de fiyatını merak edecektir. Bu tür reklamların başarısını gösteren verilerle bunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Hazırladığımız reklamı bir hafta boyunca marka ve fiyat bildirmeden yayınlayarak merak olgusunu üst seviyeye çıkarmak istiyoruz.

Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermenin önemini bu sayfalarda sıkça değindik. Tutus Media olarak sadece reklam filmini çekmekle kalmadık, bu başarılı çalışmanın reklam planlamasını yaparak Avrupa Türk televizyonlarına çıkardık.

Siz de sektörünüzde yeni olabilir ve ürününüzle piyasaya bomba gibi bir giriş yapmak isteyebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey düşüncenizi Tutus Media’ya anlatmak. Tutus Media tam manasıyla bir medya ajansı olup özellikle Avrupa’daki Türk firmalarına Almanca Seo hizmeti vererek farkındalık oluşturmaktadır.

Siz de farklı olmak istiyorsanız Tutus Media’ya başvurun! Her zaman karlı çıkın!

Evet, bu seylon çayımızın markasını ve inanılmaz fiyatını yakında öğreneceksiniz. Bizi Avrupa Türk televizyonlarından takip edin, habersiz kalmayın!