Avrupa Türk televizyonları son yıllarda iyice popülerliği artan kanallar. Her ne kadar Türkiye’de yayın yapan kanallarla aynı içerik üretseler de Show Turk, Euro D, Atv Avrupa, Tv 8 INT, Euro Star kanalları için yeni reklam planlamalarının nasıl yapıldığını merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre.

Euro D Reklam Planlaması:

Avrupa’nın büyük medya ajanslarından olan Tutus Media’nın Euro D ‘ye reklam vermek isteyen şirketlere yardımcı olmaktadır.

“Hayatın Penceresinden, Nursel’le Evin Tadı, Çook Yaşa, Arka Sokaklar, İsimsizler, v.b. programlara firmanızın reklam planlamasını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tutus Media; Goran Tee Mevlana Çay, Beynur, Elçi Turizm, Altın Küpe, Kaptanlar Gıda, Sultan Cola, Burambal gibi birçok firmaya Euro D ‘de reklam planlaması yapmıştır.

Euro Star Reklam Planlaması:

Tutus Media gündüz kuşağında önemli programlara sahip olan Euro Star kanalı için de iyi bir program analizi yaparak firmanıza uygun program ve dizileri belirler. Belirlenen bu program ve dizilerde uygun fiyatlarla reklamlarınızı yayınlar.

“Güzel Yaşam, Duymayan Kalmasın, Olay Yeri Balçiçek İlter,” programları ve “Beni Affet, Adını Sen Koy, Söz, İstanbullu Gelin, Türk Malı” gibi kaliteli diziler için firmalarınız adına reklam planlaması yapabiliriz.

Tutus Media;  Burambal, Elçi Turizm, Altın Küpe, Goran Tee Seylan Çayı, Sultan Cola, Kaptanlar Gıda gibi firmalara Euro Star ‘da reklam planlaması yapmıştır.

televizyon reklamları tutus media

Atv Avrupa Reklam Planlaması:

Son yılların en popüler Avrupa Türk Televizyonlarından olan Atv Avrupa özellikle gündüz kuşağında dikkat çekici yayınlar yapıyor.

Gündüz kuşağının gözde sunucusu Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol’da programlarından uygun fiyatlarla reklam satın alabilirsiniz. Ayrıca, Delifişek, Aşk ve Mavi, Cennetin Gözyaşları, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kanatsız Kuşlar, Kırgın Çiçekler, Seven Ne Yapmaz, dizilerine şirketiniz adına reklam planlaması yapıyoruz.

Tutus Media; Altın Küpe, Elçi Turizm, Sultan Cola, Beynur, gibi alanında uzman firmalara Atv Avrupa’da reklam planlaması yapmıştır.

Tv 8 INT Reklam Planlaması

Survıvor, O Ses Türkiye gibi yarışma programlarıyla kış aylarının reyting canavarı kanalı olan Tv 8 INT kanalında siz de firmanızı en iyi şekilde tanıtabilir, yeni ürünlerinizin reklamını yapabilirsiniz.

Tutus Media; Goran Tee Seylan Çayı, Elçi Turizm gibi firmalar için Tv 8 INT kanalında reklam planlaması yapmıştır.

Avrupa Türk Televizyonlarına reklam vermenin önemini artık hedefi belli olan bütün firmalar kavramış durumda. Siz de firmanızın en iyi şekilde reklamının yapılmasını istiyorsanız hemen Tutus Media’ya başvurun.

Tam teşekküllü medya ajansı olarak Tutus Media sizlere en iyi reklam planlaması yaparak sizleri en iyi şekilde Atv Avrupa, Euro D, Euro Star, Tv 8 INT, Show Türk  kanallarında temsil eder.