Şimdi sizlere Avrupa’da tam teşekküllü medya ajansı olarak prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında birkaç can alıcı noktalara değinmek istiyoruz.

Avrupa’da belli bir hedefi olan Türk firmaları için Avrupa Türk Televizyonları olan Euro D , Atv Avrupa , Euro Star , Show Türk ve Tv 8 INT kanallarına reklam vermek önemli bir husustur.

Tabii Avrupa Türk televizyonlarına reklama çıkmak için de özenle hazırlanmış kaliteli bir reklam filmine ihtiyaç vardır.

Tutus Media olarak önemli firmaların reklam filmlerini hazırlayıp oldukça başarılı olduk.  Peki, neden sizi seçmeliyiz diye aklınızda ufak tefek soru işaretleri varsa buyrun sebebine efendim.

Firmanın konumun belirleme;

Reklam basit bir iş değildir. Her adım dikkatli ve planlı bir çalışma gerektirir. Tutus Media olarak ilk önce planımızı hazırlayıp reklamı yapılacak firmanın pazardaki konumunu ve muadil firmaları ortaya koyuyoruz.

Fikri bulma;

Fikir, reklam prodüksiyon işinin ana damarıdır. Pazar konumu belirlendikten sonra firmanın vermek istediği mesaja göre Tutus Media en iyi fikri bulur. Bunun için de uzman ekibimiz dikkat çekici unsurları ve anlatım şeklini adım adım belirler. Ortaya çıkarılan farklı fikirler firma ile yapılan toplantıda teke düşürülüp son revizeleri yapılır.

Senaryo yazma;

Fikri senaryo haline getirme başarımız da firmanız adına Tutus Media’yı seçmenize yeterli bir sebeptir. Uzman senaryo ekibimiz bu aşamada firmanızın belirlediği reklam süresini en iyi şekilde kullanarak orijinal bir senaryo hazırlar. Bu senaryonun anlatım biçimi ve içerikleri yaratıcı öğelerle örülür. Firmanın da onayıyla senaryonun son revizeleri firmamızca yapılır.

Castı belirleme;

Bizi seçmenizdeki önemli bir etken de castın seçilmesidir. Reklam filminin akıllarda kalmasını oyucular da sağlar. Hazırlanan senaryoya göre ve firmanın bütçesine göre Tutus Media en uygun castı yapar. Bunun için halk tarafından benimsenmiş role uygun oyuncular seçilmeye çalışılır. Ayrıca oyuncular seçilirken provalar da yapılır.

Çekimi gerçekleştirme;

Un, şeker, su her şey hazır artık… tek kalan şey bunları helva yapmakta… Prodüksiyon ve mekanlar seçildikten sonra ekibimiz için reklam çekimi başlar. Sektöre göre seçilen danışmanlar eşliğinde kaliteli ekipman ve uzman ekiple reklam filmi çekilir.

Montaj ve kurguyu yapma;

Reklam filminin ilk kaba görüntüleri, uzman ekibimiz tarafından kurgulanır ve montaj işlemi yapılır. Bu aşamada bütün teknikler kullanılarak dikkat çekici öğeler kullanılır.

Can damarı müziği hazırlama;

Müzik bir reklam filmi için olmazsa olmazdır. Tutus Media reklamın konseptine uygun bir şekilde müzik hazırlatır.

Seslendirme yapma;

Konsepte uygun, akılda kalıcı, hedef kitleyi etkileyici bir isimle anlaşılarak reklam filminin seslendirmesi yapılır.

Reklam planlaması yapma;

Evet, bizi seçmenizi sağlayacak en önemli unsurlardan biri de Tutus Media olarak Avrupa Türk televizyonlarına yaptığımız reklam planlamalarıdır. Sadece reklam filminizi çekmiyoruz. Hedef kitlenize uygun program ve dizileri belirleyerek Euro D , Atv Avrupa , Euro Star , Show Türk ve Tv 8 INT gibi kanallara hazırladığımız reklamları çıkarıyoruz.

Siz de Tutus Media’yı seçerek zoru kolaya çevirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fazla söze gerek yok. Tutus Media web sitesini ziyaret ederek yaptıklarımızı görebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz reklam filmlerimizden bazıları: