Avrupa Türk televizyonları Avrupa ülkelerinde yaşayan Türkçe konuşan toplumlar için günümüzde oldukça önemli durumdalar. Bilhassa Euro D ve Euro Star televizyonları gurbetçilerin tercih ettiği kanallar. Atv Avrupa, Show Türk ve Tv 8 Int gibi kanallar da son yıllarda izleyici çekme noktasında oldukça başarılılar.

Yeni sezonla birlikte yavaş yavaş kendini hissettirecek olan soğuk havalarla birlikte televizyon hayatımıza bir başka girecek. Uzun kış gecelerinde televizyon izleme oranlarının otomatikman artacağını gören kanallar da haliyle yeni yapımlarını kış sezonu gelmeden ekrana çıkarma çabasındalar. Çünkü her şey reklamla doğru orantılı.

Kanalların bu çabası kadar Avrupa Türk televizyonlarına reklam verecek firmaların da çabasının başladığını görüyoruz. Avrupa’da daha çok Türklere hitap eden firmalar için reklam tanınırlık ve ürün pazarlama açısından çok önemli.

Tam teşekküllü bir medya ajansı olan ve daha çok Avrupa’daki Türk firmalarına verdiği hizmetlerle kalitesini ispatlayan Tutus Media firmaların reklam prodüksiyon işlerini yapıyor. Bununla birlikte firmamız hazırlanan reklamların Euro Star, Atv Avrupa, Tv 8 Int, Show Türk ve Euro D gibi Avrupa Türk kanallarında ekrana çıkması için reklam planlama hizmeti de veriyor.

Avrupa Türk televizyonlarına verilen reklamın kazanımları!

Firmanızın akıllara kazınmasını istiyorsanız Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermek zorundasınız. Haliyle bu reklamlarla birlikte  kazancınız da otomatik olarak artacak. Demek ki para kazanmak istiyorsanız reklam vereceksiniz… Bunun başka bir yolu yok.

Tutus Media; Altın Küpe, Elçi Turizm, Kaptanlar Gıda, Burambal, Enka Food Şafak Tulum Peynirleri, Enka Food Titiz Kestaneleri, Goran Tee Mevlana Çay, Beynur, Sultan Cola, Mega Home Market ve daha bir çok şirkete prodüksiyon hizmeti verdiği gibi reklam planlaması hizmeti de verdi.

Tam olarak bir konsept çalışması olan bu projelerde uzman ekibimizce hazırlanan senaryolar profesyonel ekip ve üstün kaliteli ekipmanlarla çekiliyor. Firmalara göre yapılan araştırmalarla da belirlenen kanal ve programlarda reklam planlaması yapılıyor.

Tutus Media hizmet verdiği bütün firmalar adına Avrupa Türk televizyonlarından medya satın alımı yapmaktadır. Siz de A’dan Z’ye reklam hizmeti alabileceğiniz ve verdiğiniz reklamları sürekli şeffaf bir ortamda kontrol edebileceğiniz bir medya planlaması yaptırmak istiyorsanız bize başvurun!

Tutus Media olarak firmanızın değerlerini ortaya çıkarıp size uygun en karlı Almanya medya satın alma hizmetini yapıyoruz. İsterseniz bütün medya işlemlerinizi tek elden Tutus Media ile yapabilirsiniz.  Bu zamana kadar müşterilerinin mutluluğunu ve başarısını düşünen firmamız markanıza uygun stratejisi ile sizi de başarıya ulaştıracaktır.

Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermek için firmanızın Avrupa’da olmasına da gerek yok. Avrupalı Türklerin yoğun ilgi gösterdiği “Turizm, Sağlık ve Gayrimenkul” alanlarında bir şirketiniz varsa Euro Star ve Euro D ‘ye reklam vererek kazancınızı hızlıca arttırabilirsiniz.

Siz de Euro Star, Euro D, Show Turk, Atv Avrupa, Tv 8 INT kanallarına reklam vermek için bizimle iletişime geçin!