anuga2019

Fuarlar markaların dünyaya açılmaları noktasında günümüzde oldukça önemli bir tanıtım aracı olarak kabul ediliyor. Avrupa ve dünyada her geçen yıl fuar sayılarının arttığını görüyoruz. Organizatörlerin sürekli yeni fuar merkezleri açmaları ve fuar takvimlerinin sık olması fuar iç tasarımlarının pratikliğini önemli hale getiriyor. Avrupa’da 360° derece medya ajansı olarak görev yapan Tutus Media markanıza ve sektörünüze uygun montaj ve demontaj süreleri çok kısa olan fuar standlarınızın iç tasarımlarını da pratik bir şekilde tasarlayarak iş yükünüzü azaltıyor. Yaptığımız iç tasarımlarla dikkat çekici bir standa sahip oluyorsunuz.

Damak Food yeni stand tasarımı ile Anuga 2019’a hazır!

Polonya’da faaliyet gösteren, Avrupa’nın en büyük döner üreticilerinden biri olan Damak Food’un katılacağı Anuga 2019 Gıda Fuarı için markanın standının iç tasarımlarını hazırladık. Hazırladığımız bu stand tasarımı ile Damak Food bundan sonra da katılacağı bütün fuarlara daha rahat hazırlanacak. Pratik, taşınması kolay, basitçe montaj ve demontaj yapılabilen iç stand tasarımıyla Damak Food sık gelişen uluslararası fuar zamanlarında dikkat çekecek ve fuarlarda en çok ziyaret edilen standlardan biri olacak.

DAMAK 2019 08 1

Avrupa stand tasarımlarında izlediğimiz yollar!

Sınırsız tasarımlarımızla uluslar ve uluslararası platformlarda güçlü bir marka olmanız için profesyonel ekibimiz markanıza özel kreatif tasarımlarla fuarlarda sizin için özel bir konum oluşturuyor.

  • Kurumsal kimliğinize ve markanıza uygun stand içi tasarımlar yapıyoruz.
  • Ürünsel ya da markasal olarak stand tasarımları hazırlıyoruz.
  • Markanın gereksinimine göre ya da isteğinize göre 3D stand tasarımları da yapıyoruz.
  • Hafif, kolay kurulumlu ve kolay çözülebilir stand dizaynlarınıza dikkat çekici iç tasarımlar hazırlayarak ürünlerinizin daha etkili bir şekilde sunulmasını sağlıyoruz.

DAMAK 2019 08 2

Süreli mekanların bulunduğu fuarlara katılımın her geçen gün arttığı günümüzde stand içlerinde bulunan görsellerin tasarımı oldukça stratejik önem taşımaktadır. Tutus Media standlarınızın iç dizaynlarını en etkileyici bir şekilde tasarlayarak rekabetin arttığı ama kalitenin düştüğü bir durumda markanıza büyük katkı sağlar.

Fuarlara giderken artık kara kara düşünmenize gerek yok. Stand ölçülerine göre kolayca giydirilebilen Avrupa standartlarında stand içi tasarımlarımızla dünyanın her yerinde farklılık oluşturabilirsiniz. Üstelik bu tasarımlarımızı sadece bir fuarda değil katıldığınız bütün fuarlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

DAMAK 2019 08 4

Firmanıza yaraşır bir şekilde standlarınıza iç tasarımlar yaparak markanıza farkındalık oluşturmak Tutus Media ile çok kolay… Bu fırsatı kaçırmayın hemen bize başvurun!

DAMAK 2019 08 5DAMAK 2019 08 3