Tutus Media, Kreatif Departmanı olarak Art Direktör, Kreatif Direktör ve Grafik Tasarımcılardan oluşan profesyonel bir ekibi bünyemizde barındırıyoruz.

Bizi tasarım alanında diğer ajanslardan ayıran bir başka özelliğimiz yaratıcılığımızın yanında Avrupa pazarında sektöre de olan hakimiyetimiz ve deneyimimizdir.

Basılı medya ve dijital reklam bannerlarının yanı sıra ihtiyaca yönelik kreatif grafik tasarımları da hazırlayan Tutus Media verdiği Grafik Tasarım hizmeti sayesinde tüm görsel işlerinizi profesyonel kadrosuyla kısa sürede hazırlar.

Özel tasarım web siteleri yanında, tüm kurumsal kimlik çalışmaları ve promosyon tasarımlarınızı da bizlere yaptırabilirsiniz. Renklerin anlam kazandığı tasarımlarımızla sizler de müşterilerinize karşı daha etkin çalışmalar çıkarabilecek ve doğru ifade sergileyen tasarımlarla müşteri portföyünüzü üst seviyelere taşıma imkanı yakalayabileceksiniz.

Uzun yıllar Avrupa piyasasında yapmış olduğumuz çalışmaların verdiği tecrübeyle çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin marka değerini arttırıyoruz. Yapacağımız görsel tasarımdan önce müşterimizden aldığımız gerekli bilgileri, hedef kitle ve piyasa analizi yaparak elde ettiğimiz veriler çerçevesinde görsel tasarıma dönüştürüyoruz.

BASILI VE DİJİTAL REKLAM
Markanızın mesajını hedef kitlenize ulaştırmanın en hızlı yollarından birisi de basılı reklamlardır. Basın katalogları, broşürler, posterler, el ilanları, bilboardlar hatta insertler bile bu kategoride değerlendirilebilir ve yaratıcı bir biçimde tasarlanan bu reklamlar hedef kitlenizin dikkatini çekerek markanızla duygusal bağ kurmasını sağlayabilir.

Basılı reklam kalıcıdır. Kalıcı olmanın yolu ise akılda kalıcı basılı bir reklamdan geçer. Bu kalıcılık ise doğru bir strateji ve planlama neticesinde gerçekleşir.
Dijital reklam ise internet ortamında yer alan her türlü görsel ve işitsel reklam materyalleridir. Dijital reklamlar markanızı internet ortamında temsil eden öğelerdir. Bu reklamlar sayesinde hedef kitlenizle olan iletişiminiz sekteye uğramaz ve geleneksel medyada yer alan reklamlarınızı destekleyerek kalıcı bir iletişim stratejisi geliştirmenize katkı sağlar.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI
Kurumsal kimlik, bir kurumun kimliğini yansıtan görsel öğelerin bütünüdür. Bir marka için olmazsa olmaz bir unsurdur. Kurumsallaşma ve profesyonel iş yönetimi bugün her marka ve şirket için olması gereken özelliklerin başında gelmektedir. Günümüz rekabet ortamında markaların farklılaşıp dikkat çekebilmesi için güçlü bir kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

Kurumsal Kimlik çalışmasında; logo tasarımından kartvizit tasarımına, antetli kağıt tasarımından cepli dosya tasarımına, diplomat zarf tasarımından ambalaj tasarımına, personellerin kıyafetinden araç giydirmeye çalışmalarına kadar, markanın ihtiyaç duyduğu tüm görsel öğelerin tasarımlarını hazırlamaktayız.
Avrupa’da sektöründe lider konumda bulunan onlarca markaya hazırladığımız kurumsal kimlik çalışmalarının günümüz rekabet ortamında farklılaşıp diğer rakiplerine göre dikkat çekiyor olmalarını görmek en büyük mutluluğumuzdur.
Tutus Media olarak markanızı daha profesyonel bir yapıya kavuşturmak için kurumsal kimliğiniz için gereken tüm çalışmaları yapıyoruz.


Prodüksiyon

Tutus Media olarak prodüksiyon alanında Avrupa’da 10 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübemizi, kendimize özgü yapım sürecimizle etkili çözümler sunmaktayız.

Tasarım

Bizi tasarım alanında diğer ajanslardan ayıran bir başka özelliğimiz yaratıcılığımızın yanında Avrupa pazarında sektöre de olan hakimiyetimiz ve deneyimimizdir.

Fotoğraf

Markanızın güçlü yönlerini ortaya çıkarmanın bir diğer yolu da fotoğraftır. Reklam fotoğrafçılığı sayesinde markanızın pazarlama iletişim amaçlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.