Markanızın güçlü yönlerini ortaya çıkarmanın bir diğer yolu da fotoğraftır. Klasik bir iş olmanın ötesinde bir sanat dalı olarak adlandırdığımız reklam fotoğrafçılığı sayesinde markanızın pazarlama iletişim amaçlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Tutus Media bünyesinde çalışan uzman fotoğrafçılarımız, gıda ürünleri çekimlerinde yemek stilistlerimiz markanıza ait ürünlerin fotoğraflarını geliştirmiş oldukları konseptler çerçevesinde çeker.

Bu konseptler kapsamında reklamını yapmak istediğiniz ürün pazarlama iletişim amacınıza uygun bir şekilde, gerekli teknik düzenlemeler ve metinlerle dizayn edilir. Bu şekilde markanızı ve markanıza ait ürünleri her yönüyle dört dörtlük temsil eden bir reklam fotoğrafı ortaya çıkmış olur.

ÜRÜN VE MEKAN ÇEKİMİ

Profesyonel kadromuz ve ekipmanımızla ürün ve mekanınızın fotoğraflarını size özel geliştirdiğimiz konseptler ile çekmekteyiz.

Web sitesi, reklam filmleri veya kataloglarınız için en önemli unsurlardan birisi de fotoğraftır. Ürününüz veya mekanınız ne kadar iyi veya kaliteli olursa olsun basit ve kalitesiz görseller ile sunmak markanızı negatif etkileyecektir. Tutus Media olarak profesyonel fotoğrafçılarımız ve ekipmanımız ile size özel konseptler oluşturup ürün, mekan ve kurumsal fotoğraf çekim işlemi yapmaktayız.


Prodüksiyon

Tutus Media olarak prodüksiyon alanında Avrupa’da 10 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübemizi, kendimize özgü yapım sürecimizle etkili çözümler sunmaktayız.

Tasarım

Bizi tasarım alanında diğer ajanslardan ayıran bir başka özelliğimiz yaratıcılığımızın yanında Avrupa pazarında sektöre de olan hakimiyetimiz ve deneyimimizdir.

Fotoğraf

Markanızın güçlü yönlerini ortaya çıkarmanın bir diğer yolu da fotoğraftır. Reklam fotoğrafçılığı sayesinde markanızın pazarlama iletişim amaçlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.