Marka oluşturma, marka yönetim süreci, markanızın büyümesi ve saygınlığını koruması alacağınız profesyonel yardımla mümkünken, dijital reklamcılık faaliyetleri de marka olma yolunda önemli faktörlerdir. Tutus Media hem dijitalde hem de geleneksel medyada hazırladığı reklamlarla markanızın tanınırlığına ve büyümesine yardımcı olmaktadır. Almanya’da marka olmanın püf noktaları arasında kuşkusuz dijital reklamcılığın rolü büyüktür. Tutus Media olarak, geleneksel reklamcılık anlayışının geliştiği günümüzde sosyal medya ve web siteleri başta olmak üzere, Almanya’da markanızı oluşturmanız ve marka değerinizin artması süreçlerinde profesyonel çözümler sunuyoruz.

Dijital reklamcılık faaliyetlerini yürütmek için öncelikle bir marka oluşturma süreci içerisine girmelisiniz. Kendi markanızı oluşturmak ve Almanya’da markanızı tanıtmak için titiz ve disiplinli bir çalışma yapılmalıdır. Bir marka oluşturma sürecinde 5 önemli adım bulunmaktadır. Bu adımları takip ederek marka üretme ve marka değeri oluşturma faaliyetlerini yürüten Tutus Media olarak, aynı zamanda markanız için sosyal medya, prodüksiyon, SEO hizmetleri ile markanızın tüm süreçlerini yönetiyoruz.

42c9d2a6 5e16 40c9 92da 718fc3419fec 1
Almanya'da marka olmanın yolu dijitalden geçiyor! 4

Tutus Media olarak markanız için öncelikle bir logo belirleyip, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan renk, yazılı ve görsel öğeler başta olmak üzere bir dizayn aşaması yürütüyoruz. Belirlenen hedef odaklı stratejilerle markanıza güven sağlayarak, marka değerinizin artmasını sağlıyoruz. Avrupa’da ve Almanya’da markanızın doğuş aşamasından süreç içerisinde tüm gelişme aşamalarına kadar Tutus Media olarak çalışmalar yürütüyoruz. Marka olmanın yolu dijital reklamcılıktan geçtiği için dijital ortamlarda başarılı bir etkileşim sağlayacak bir markanın özellikleri aşağıdaki aşamaların profesyonel bir şekilde yürütülmesiyle mümkündür.

Strateji:

Marka oluşturma ve markanızı büyütmek için hedefe odaklanan, tüm faktörleri göz önünde bulundurarak oluşturulacak stratejiler sizi zirveye taşıyacaktır.

102637723 1166359100364435 2156034616626666234 n
Almanya'da marka olmanın yolu dijitalden geçiyor! 5

Dizayn/Tasarım:

Marka oluşturma sürecinin önemli aşamalarından biri de marka dizaynıdır. Logo, renk, kimlik oluşturma süreçleri dizaynla ilgilidir. Bu aşamada oluşturulacak başarılı bir marka dizaynı marka olma yolunda atılacak temel faaliyetlerdir.

Logo:

Logo bir firmanın tanınmasını sağlayan en önemli görsel öğelerden biridir. Logo markanın hikayesini ve karakterini yansıtmalıdır. Logoda marka imajına uygun renk ve öğeler kullanılmalıdır. Almanya logo dizayn alanında yüzlerce deneyimiyle Tutus Media markanıza layık tasarımlarla kurumsal kimliğinize katkı sağlar.

fussmatten logo
Almanya'da marka olmanın yolu dijitalden geçiyor! 6

İtibar/Değer:

Marka itibarı ya da marka değeri geleneksel şirket oluşumlarında nispeten belli bir süreç gerektirirken, günümüzde dijital reklamcılık faaliyetlerinin de etkisiyle marka değeri oluşturma süreci daha hızlı gelişmektedir. Markanın gücünü ifade eden marka değeri, Tutus Media’nın profesyonel ekibinin çalışmalarıyla hızlı bir şekilde oluşturulur.

Güven:

Markaya duyulan güven şirketler açısından önemli bir kazanımdır. Ürün ve hizmetlerin kalitesi ve verimliliği markaya olan güveni arttırırken, geleneksel medya, sosyal medya ve dijital medyada yapılacak reklam ve tanıtım faaliyetleri de markaya duyulan güveni olumlu şekilde etkileyecektir.

Tutus Media olarak Almanya’da markanızı hedeflediğiniz seviyeye ulaştırmak için 7/24 hizmetinizdeyiz!