Başarılı bir marka olmak ve planlı bir marka yönetimi işletmeler için hayati öneme sahiptir. Sürdürülebilir ve etkili bir marka üretme süreci profesyonel bir destekle mümkün olabilmektedir… Almanya’da marka olmak için profesyonel bir süreç yönetimi hizmeti sunan Tutus Media olarak Avrupa ve Almanya pazarında markanızı büyütecek ve bilinirliliğini arttıracak çözümlerle yanınızdayız. Marka üretim ve yönetim aşamalarının tümünde titiz bir çalışma sunan firmamız, uyguladığı stratejilerle hedeflenen başarıya ulaşmanızı sağlamaktadır.

mevlana pack
İlk adım: Kaliteli bir ürün!

Marka oluşturma şirketler ve farklı alanlarda faaliyet gösteren firmalar için üretim ve pazarlama stratejilerinin yanında bulunması gereken en önemli etken reklam ve tanıtım faaliyetleridir. Almanya’da tanınır ve bilinir bir firma olmak ise başarılı bir marka yönetimi ve tanıtımıyla mümkündür. Marka üretimi bir firma için aslında önemli bir imaj çalışmasıdır. Almanya’da marka olmanın altın merdivenleri marka üretme sürecinde bulunan 5 basamaktan oluşmaktadır. Marka oluşturma işlemi ‘dış imaj’ oluşturma şeklinde de tanımlanmaktadır. İmaj yani marka oluşturmak için gerekli olan beş aşama şöyledir;

  • Kaliteli ürün
  • Somut bir imaj
  • Reklam ve tanıtım
  • Sponsorluk işlemleri
  • Medya ilişkileri

Almanya’da marka oluşturmanız için Tutus Media olarak yukarıda sıralanan tüm basamaklarda ortak çalışmalar yürütüyoruz. Ortaya koyduğunuz ürünün tanıtım, reklam, sponsorluk ve medya ilişkileri aşamalarında profesyonel bir destek sunarak, 360 derece medya planlama hizmetleri çerçevesinde hedef kitlenize en doğru ve etkili şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Tutus Media olarak Almanya’da markanızın tanıtımını, Avrupa’da yayın yapan Avrupa Türk televizyonlarında reklama çıkarak doğru ve etkili mesajlar içeren tanıtımlar yapıyoruz.

mevlana
Almanya'da Marka Olmanın Yolları, Altın Adımlar... 3

Markanızı hedef kitlenizle buluşturuyoruz!

Marka oluşturmak, marka yönetimi ve markanızın bilinirliliğini arttırmak için medya planlama hizmetleri sunan Tutus Media olarak müşterilerin markanıza güvenini arttırmak ve müşterilerinize değer sunmak için ürün ve hizmetlerinizin niteliklerini göz önünde bulundurarak sesli, görüntülü ve yazılı reklam içerikleri hazırlıyoruz. Markanızın özelliklerine uygun etkili reklam içeriklerinin, hedef kitlenize ulaşabilecek en doğru zaman diliminde yayınlanmasını sağlayarak Avrupa medya planlama stratejileri hizmeti sunuyoruz.

Avrupa’da ve Almanya’da yayın yapan televizyon kanallarından bazıları olan Kanal 7 Avrupa, Show Turk, Euro Star, Atv Avrupa, Euro D, Tv 8 Avrupa gibi televizyonlarda hizmet ve ürün reklamlarınızla markanızın başarısının artmasına katkı sağlıyoruz. Tutus Media olarak Almanya’da marka olmanın yollarını profesyonel bir ekiple sunuyoruz ve hedeflerinize ulaşmak için stratejiler hazırlıyoruz.