Sosyal medya, özellikle markalar için çağımızın en büyük mecrası diyebiliriz. Sosyal medya olmayan dönemlerde bir markanın bilinirliğini arttırmak için çok yüksek reklam bedelleri harcamak gerekebiliyordu. Şimdilerde ise, Sosyal Medya’nın etkin ve profesyonel kullanımıyla birlikte çok kısa sürede marka olarak adınızı duyurmanız mümkün olabiliyor.

Sosyal Medya hizmeti verdiğimiz markalardan Buram Bal, Kaptanlar ve Enka Food için her hafta gerçekleştirdiğimiz düzenli içerik paylaşımlarının yanı sıra; iki ayda bir olmak suretiyle çeşitli kampanya ve etkinlikler de düzenlemekteyiz. Temmuz ayında yaz tatil sezonuna etkili bir giriş yapmanın verdiği enerjiyle, her bir markada hediyeli çekiliş kampanyası düzenledik. Temmuz ayı boyunca devam eden kampanyalarımıza erişim oldukça yüksek ve etkili oldu.

Kaptanlar

Kaptanlar Facebook sayfasında yayınladığımız çekiliş kampanyasında Türk kahvesi makinası hediye verdik ve rekor bir erişimle 23,075 kişiye erişim ile 1897 etkileşim elde ettik.

Almanya Sosyal Medya Yönetimi 2Enka Food

Enka Food Facebook sayfasında yayınladığımız çekiliş kampanyasında piknik seti hediye verdik ve 16.210 kişiye erişim ile 1675 etkileşim elde ettik.

Almanya Sosyal Medya YönetimiBuram Bal

Buram Bal Facebook sayfasında yayınladığımız çekiliş kampanyasıyla; 18.515 kişiye erişim ve 1439 etkileşim ile oldukça etkili bir sonuç elde ettik.

Almanya Sosyal Medya Yönetme