Avrupa’da bulunan Türk firmaları için Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermek büyümenin ilk adımı gibi görünür ama gelişigüzel verilen reklamların firmalara fazla bir katkısının olmadığı da bilinir.

Firmalar ürünlerini tanıtmanın yanı sıra markalarına da yatırım yapmak ve tanınırlıklarını arttırmak istiyorlarsa nasıl, ne zaman, nerede reklam vereceklerini iyi hesaplamaları gerekir. Bu alanda büyük deneyime sahip olan Tutus Media, Avrupa’daki firmalara Avrupa Türk televizyonlarına en iyi şartlarda çıkarmaya devam ediyor. .

Tutus Media, firmalar için sadece reklam planlaması yapmıyor. A’dan Z’ye medya ajansı hizmeti vererek Avrupa Türk televizyonlarına çıkacak reklamların prodüksiyonunu da yapıyor.

Avrupa’da 2017 nisan ayında Altın Küpe için Atv Avrupa ve Euro Star’da 1774 saniye reklam planlaması yapan ajansımız yine nisan ayında Goran Tee Mevlana Çay ve Kaptanlar Gıda için de Euro Star, Euro D ve Tv 8 INT kanallarına 2520 saniye reklam planlaması yaptı. Bununla ilgili nisan ayı için daha birçok örnek verilebilir ama Tutus Media’yı diğer medya ajanslarından ayıran bir özelliğe değinmeden geçmeyeceğiz. Tutus Media; GoranTee Mevlana Çay ve Kaptanlar Gıda’nın medya planlamasını yaptığı reklamlarını da hazırladı. Tam bir konsept çalışması olan bu projelerde titiz bir şekilde hazırlanan senaryolar profesyonel ekipler tarafından çekilip reklamlar ekrana çıkarıldı.

Mayıs ayında ise; Altın Küpe için Euro Star ve Euro D’ye 1718, Beynur için Euro D’ye 4000 saniye, Burambal için Euro Star’a 1000 saniye, Elçi Turizm için Atv Europa, Euro Star, Tv8 Int, Euro D’ye 14000 saniye, Goran Tee Mevlana Çay için Euro Star ve Tv 8 INT‘a 6000 saniye, Kaptanlar Gıda için Euro D ve Euro Star’a 448 saniye, Sultan Cola için Atv Europa, Euro D, Tv 8 INT ve Euro Star’a 3459 saniye reklam planlaması yapıldı.

Haziran ayında; Altın Küpe firması için Atv Europa ve Euro Star’a 1772 saniye, Beynur için Atv Europa’ya 4000 saniye, Burambal için, Euro Star’a 499 saniye, Goran Tee Seylan Çayı için Euro Star ve Tv8 INT’a 4519 saniye, Mega Home Market için Tv 8 INT, Euro Star ve Show Türk’e 4375 saniye, Sultan Cola için Atv Europa, Euro D, Tv 8 INT, Euro Star’a 4107 saniye, Elçi Turizm için Atv Europa’ya 1004 saniye reklam planlaması yapıldı.

Tutus Media hizmet verdiği bütün firmalar adına Avrupa Türk televizyonlarından medya satın alımı yapmaktadır. Siz de A’dan Z’ye reklam hizmeti alabileceğiniz ve verdiğiniz reklamları sürekli şeffaf bir ortamda kontrol edebileceğiniz bir medya planlaması yaptırmak istiyorsanız bize başvurun!

Tutus Media olarak firmanızın hedef kitlesine uygun en karlı medya satın alma hizmetini yapıyoruz. İsteseniz bütün medya işlemlerinizi de tek elden Tutus Media ile yapabilirsiniz.  Bu zamana kadar müşterilerinin mutluluğunu ve başarısını düşünen firmamız markanıza uygun stratejisi ile sizi de başarıya ulaştıracaktır.