E-ticaret sitelerinin karlılığı ve firmaların odak kitleye rahat ulaşabilmeleri sonucu ortaya çıkan mobil e-ticaret siteleri firmalar için marka gelişimi açısından önemli unsurlardan biri haline geldi.

E-ticaret mobil uygulamasına sahip olmak sürekli telefonla meşgul olan insanların alışverişlerini kolaylaştırmış durumda. Ciroları yüksek firmaların mobil uygulamaları fark etmeleri ve bu alana yönelmelerinin de bu trendin oluşmasında etkisi büyük. E-ticaret mobil uygulamaları karlılığın yanında firmaların hedef kitlesini genişletmesine de yardımcı oluyor. Artık firmalar yüksek maliyetli fiziksel mağazalar yerine e-ticaret mobil uygulamalarını geliştiriyorlar.

Firmaların e-ticaret mobil uygulaması sahibi olmasının ayrıcalıklarını görmek ve Tutus Media’nın verdiği mobil hizmetleri öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamı tam size göre.

Mobil site karlılık demektir!

ciro arttiran mobil eticaret siteleri

Bütün mobil kullanıcılara ulaştığınızı düşünün, bu karlılığınızı arttırmaz mı? Tutus Media’nın e-ticaret sitesini hazırladığı Modamilyon.com artık hedef kitlesine daha rahat ulaşırken müşteri portföyünü de genişletmiş durumda.

Modamilyon e-ticaret mobil uygulaması için Tutus Media sosyal medya ekibi yaptığı tanıtımlarla potansiyel müşterileri mobil uygulama sayfalarına yönlendirerek mobil uygulamanın keşfedilmesini sağlandı. Siz de Modamilyon, Panda Kindermöbel, Mevlana Çay, vb. e-ticaret siteleri gibi Tutus Media ile çalışarak iOS ve Android mobil uygulama mağazalarının her ikisinde de yer alabilirsiniz.

Mobil Site kurumsal kimlik demektir!

Bir web sitesi nasıl kurumsal kimlik için en önemli etkenlerden biriyse artık e-ticaret mobil uygulamaları da kurumsal kimlik için o kadar önemlidir.

Günümüzde mobil uygulama mağazaları ticari faaliyet gösteren firmaların hedef kitlesinin gözünde güven kazanmasını sağlar.

Panda Kindermöbel İsviçre’nin en büyük çocuk odası mağazası olsa da e-ticaret mobil uygulaması ile kurumsal kimliğini müşterisi nezdinde de sağlamlaştırmış bir firma.

Eğer siz de ticari faaliyetlerinizi Panda Kindermöbel gibi kurumsal bir alanda sürdürmek istiyorsanız Tutus Media öncülüğünde e-ticaret uygulaması sahibi olarak müşterilerinizde bu algıyı oluşturabilirsiniz.

Mobil Site uluslararası rekabet demektir!

E-ticaret mobil uygulamasında firmanıza uygun doğru uygulamayı seçmek rekabetiniz açısından önemlidir. Haliyle doğru uygulama için de profesyonel çalışma arkadaşları bulmanız gerekir. Avrupa’daki şirketlere Almanca Seo ve Türkçe Seo hizmeti veren Tutus Media firmanız için en ideal mobil uygulamayı seçerek sizi ticari rekabette öne taşır. Gerekli alt yapıya sahip olarak hedef kitleye ulaşabileceğiniz en iyi dizayn paketiyle mobil e-ticarete başladığınız gibi mobil e-ihracata da adım atabilirsiniz.

Tutus Media; Burambal ve Mevlana Çay için hazırladığı İngilizce, Almanca ve Türkçe e-siteler ve mobil uygulamalarla firmaların dünyaya kucak açmalarını sağladı.

E-ticaret mobil uygulamalarda başarıyı yakalamanın anahtarı için siz de Tutus Media’nın mobil e-ticaret paketlerini inceleyip bir an önce karar verin. Çünkü mobilde sizi en iyi Tutus Media temsil eder. Mobil çözümlere Tutus Media ile kolayca ulaşabilir ve mobil dünyaya doğru şekilde adım atabilirsiniz.