Avrupa Televizyonlarına Medya Planlama, Avrupa Reklam Filmi Çekme, Avrupa Web Tasarım Hizmetleri ve Almanca SEO Hizmetleriyle Avrupa’da medya ajansı hizmeti veren Tutus Media sonbahar değerlendirme toplantısını Gebze’de gerçekleştirdi.

Avrupa Medya Ajansı olarak bu tür toplantılar organize ederek çalışma arkadaşlarımızın aralarındaki kişisel bağların güçlenmesini istiyor ve bunu bir vazife olarak görüyoruz. Ayrıca ajansımızda koordinasyonun gelişmesi ve takip edilebilir bir iletişim hızına ulaşması amaçlanmış, müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışının ortaya konulması da bu toplantıda hedeflenmiştir.

Toplantı öncesi Dijital Pazarlama ekibimiz öğle saatlerinde Gebze’de bir araya gelip yerel bir Restorant’ta yemek yedi. Bu sırada Avrupa Medya Planlama departmanımız da Avrupa Türk Televizyonları Reklam Planlama yetkilileriyle İstanbul’da yemekte buluştu.

Bütün ekip Lamec Hotel’de buluştuk!

Bütün ekip olarak Perşembe günü Gebze Lamec Hotel’de keyifli bir kahvaltı yaptık. Ajansımız için hazırlanmış otelin toplantı salonunda toplantımıza başladık.  Organizasyonumuz CEO’muz Adem Aydın başkanlığında; Avrupa Medya Satın Alma Uzmanımız, Almanca Seo Uzmanlarımız, Almanca Web Tasarımcılarımız, Almanca Sosyal Medya uzmanımız, Adwords Reklam Yöneticimiz, Kreatif Müdürümüz ve Metin Yazarlarımızın katılımıyla gerçekleşti.

Toplantının başlangıcında 2018 yılı ikinci yarısının genel bir değerlendirmesini yapan Adem Aydın, ajansımızın yeni müşterileri hakkında da geniş bilgiler sundu. Ekip ruhu ile çalışan ve yüksek özveri gösteren arkadaşlarımıza tek tek teşekkür eden Aydın, modern bir ajansın yükümlülüklerini her zaman zinde tutan yenilikler hakkında bilgi vermeyi de ihmal etmedi.

tutus ekip

Tutus Media Lamec Hotel toplantı notları!

  • Bu toplantımızda bütün alanların yeniliklere açık olmasının ne kadar önemli olduğu bütün çalışma arkadaşlarımız tarafından belirtildi. Her alan yeni çalışma kriterlerini bütün ekiple paylaştı.
  • Avrupa’da 360° medya ajansı olarak çalışan ajansımızın izleyeceği yol ve çalışma takvimi, yeni hedeflerle birlikte Adem Aydın tarafından ekibe aktarıldı.
  • Tutus Media’nın vizyonu, strateji ve politikaları ile bu stratejik planda yer alan hedefler doğrultusunda ilerlenip ilerlenmediğinin takip edilmesi konuları ele alındı.
  • Çalıştığımız firmalara dıştan bir bakış açısı ile yaklaşan ekibimize daha etkin çözümler üretebilmeleri için SEO uzmanımız tarafından hem Almanca SEO hem de Türkçe SEO alanlarında gelişen teknikler anlatıldı. SEO’ya katkı sağlayan yeni etmenler tek tek uygulamalı olarak gösterildi.
  • Hazırlanacak yeni web siteleri için içerik araştırılması konusunda ajans içerisinde eşgüdümsel hareket edilmesine karar verildi. Sitelerin daha hızlı bitmesi adına yapılacak ön araştırmalar belirlendi.
  • Ajansımızın vermiş olduğu bütün hizmetlerin olağanüstü titizlikle yürütülmesi ve yüksek kalite standartları çerçevesinde görevlerin koordine edilerek bitirilmesi için Whatsup üzerinden iletişimin önemine değinildi.

tutus ekip 2 1

 

Bir medya ajansı olarak her zaman daha iyisini aramaya devam eden Tutus Media, ekibini bir araya getiren bu tür güzel organizasyonlarıyla her zaman en iyilerle çalışmaya devam edecektir.

360° medya hizmeti veren bir ajanstan hizmet almak sizi de hayallerinize ulaştırabilir. Hayalleriniz için bize hemen başvurun!

Vermiş olduğumuz hizmetlerimizi buradan takip edebilirsiniz.