Sosyal medyada dönemsel olarak yayınlanan kampanyalar, kullanıcı erişimi için önemli bir yere sahip oluyor. Takipçilerin dikkatini çekmek amacıyla ve etkileşimlerinizi arttırmak için, güncel konuları takip etmeniz büyük önem taşımaktadır.

Tutus Media ekibi olarak, sosyal medya yönetimi yaptığımız firmalar için, dönemsel kampanyalar düzenleyip sayfa erişimlerini oldukça üst seviyelere taşıyoruz. Sevgililer Günü nedeniyle hazırladığımız hediyeli çekiliş kampanyalarıyla, deyim yerindeyse sosyal medyanın tozunu attırdık. Buram Bal, Enka Food ve CepNet için gerçekleştirdiğimiz kampanyalar 2 haftalık bir sürede, binlerce kullanıcıya erişerek, sayfalara büyük bir ivme kazandırdı. Almanya hedef kitlesiyle oluşturduğumuz çekilişler, kullanıcıların ilgisini çekerek markanın isminin tanınmasını da sağladı.

CepNet takipçisine Sevgililer Günü kampanyasıyla iPad hediye ettik

CepNet sevgililer gunu

Almanya’nın önde gelen telekomünikasyon firmalarından olan CepNet, 2017 son çeyreğinden itibaren sosyal medya çalışmalarında Tutus Media ekibini tercih ediyor. Sevgililer günü dolayısıyla düzenlediğimiz kampanyada; 1800 organik erişim ve 955 etkileşim almayı başardık.

Enka Food’dan kestane sepetiyle sevgileri bütünleştirdik

Enka Food sevgililer gunuEnka Food sosyal medya yönetimi kapsamında düzenlediğimiz sevgililer günü kampanyasında, bir takipçiye kestane dolusu sepet hediye ederek, sevgililer gününün daha eğlenceli geçmesini sağladık. Çekiliş kampanyasıyla birlikte; 15.000 erişim ve 1047 etkileşim ile sayfa için çok iyi bir ivme yakaladık.

Buram Bal’ın bal sepeti tüm ilgiyi üzerine topladı

Buram Bal sevgililer gunuBuram Bal için düzenlediğimiz sevgililer günü kampanyası, şüphesiz ki en tatlı kampanya olmayı başardı. Bal sepeti hediyesiyle tüm ilgiyi üzerine toplayan çekiliş sonucunda; 82.500 erişim ve 4062 etkileşim ile başarımızı en üst seviyelere taşıdık.