Günümüzde keyfini çıkarabileceğimiz gelecekte yaşama şansımız az olan keyiflerden biri de “Dükkana çay içmeye gel!” ya da “Çayımızı da dükkanda içelim!” gibi teklifler olacak. İnternet kullanımı arttıkça her firma için web sitesi elzem olmuştu. Akabinde web  siteleri yetmedi e-ticaret siteleri kuruldu. E-ticaret sitelerinin mobil uyumluları tasarlandı. İnternet kullanıcılarının yüzde 90’ının sosyal medyaya girdiği düşünülürse e-ticaret sitelerinin de yeterli olmadığı görüldü ve artık dükkanlarımızı sosyal medyaya özellikle Facebook’a taşımaya başladık. Evet, Facebook mağaza sistemiyle firmaların ciroları o kadar artıyor ki Tutus Media ile mağazalarınızı kolay bir şekilde Facebook’a taşıyıp kazancınızı arttırabiliyorsunuz.

Tutus Media ile Facebook’ta mağaza açmak!

shutterstock 164596421

Google’dan sonra en çok kullanılan internet sitesi olma özelliği taşıyan Facebook aynı zamanda firmaların ürünlerini hedef kitleye ulaştırmak için aktif bir pazar alanıdır. Google tarafından da takip edilen Facebook kullanıcıları aktif ve bilinçli kullanıcı olarak görülmektedir.

Facebook sadece doğrudan satış için değildir. Facebook üzerinden e-ticaret sitenize çekeceğiniz her trafik sitenizin Google’da üst sıralarda çıkmasını sağlar. İnternet mağazanız ile ilgili açacağınız bir Facebook Sayfası firmanızın bilinirliği açısından da önemlidir.

Facebook mağazalarının bir önemli özelliği de satışlardan komisyon alınmaması. Evet, burada açacağınız mağazada ekstra bir masrafınız olmayacak. Hatta öne çıkarmalarla sayfanızı düşük ücretlerle hedef kitlenize ulaştırabileceksiniz. Az bir masrafla yapılan bu reklam firmanıza büyük katkı sağlayacağı aşikar.

Panda Kindermöbel’ın Facebook Mağazası:

İsviçre’nin en büyük çocuk odası mağazası olan Panda Kindermöbel, Tutus Media ile çalışmasını Facebook’a mağaza açarak taçlandırdı. Hazırlanan bu mağaza ile artık Panda Kindermöbel müşterilerine daha rahat ulaşabilecek.

https://www.facebook.com/pg/pandakindermoebel/shop/?rid=218052298565188&rt=6

Modamilyon’un Facebook Mağazası:

Facebook gibi sosyal mecralarda en çok satılan ürünlerin başında kozmetik ve bayan aksesuarları geldiğini biliyoruz. Modamilyon da son zamanların bayan alışveriş siteleri arasında adını duyuran yeni tarz alışveriş sitesi. Kaliteli olarak en ucuz bayan çanta modellini, bayan ver erkek kol saatlerini, kozmetik ürünlerini bulabileceğiniz bu site Tutus Media ile artık Facebook’ta…

Açılan bu mağaza Modamilyon’un daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlarken şirketin cirosunu da arttırmış durumda.

Bununla birlikte firmanın yeni bir uygulaması olan kapıda ödeme sistemi de Facebook mağazası üzerinden satışlarını arttıracaktır.

https://www.facebook.com/modamilyon/?fref=ts

Siz de e-ticaret sitelerinizi Facebook’a taşımak istiyorsanız Tutus Media size yeter. Başvurun gerisini düşünmeyin!