Kanal 7 Avrupa Reklam Fiyatları

Kanal 7 Avrupa televizyonuna reklam vermek isteyenler için özel bilgilerle karşınızdayız. Son yıllarda Hint Dizileri ile belli bir seyirci kitlesine ulaşan Kanal 7 Avrupa,  Türk televizyonları arasında özel bir konuma sahip. Bilhassa ev hanımlarına hitap eden firmaların Avrupa piyasasında olabilmeleri için Kanal 7 Avrupa’ya reklam planlaması yapmaları elzem görünüyor. Gündüz kuşağındaki hedef kitleye Kanal 7 Avrupa ile ulaşılabilir.  

Türkiye’de reklama çıkamayan firmalar için de Avrupa Tv Reklam fiyatları oldukça caziptir. Televizyon reklamları değişken unsurlara göre belirlense de Avrupa Tv reklam fiyatları Türkiye’deki yayınlara göre çok hesaplıdır.

kanal7avrupa

Daha çok fenomen olmuş dizilerin tekrarını yayınlayan Kanal 7 Avrupa birkaç yıldır Hint dizileri yayınlamaya başladı. Öyle ki bu diziler büyük yapımlı programları bile geçerek Prime Time’da iyi reytingler elde etti. Sabah kuşağında Dr. Feridun Kunak Show ile seyirciyi ekrana çekmeyi başaran Kanal 7 Avrupa, İkimizin Yerine, Sev Yeter adlı Hint Dizileri, Elif ve yeni başlayacak Yemin adlı Türk dizileriyle özel bir kanal. Bugün sizlere Kanal 7 Avrupa reklam verme, Kanal 7 Avrupa reklam fiyatları ve Kanal 7 Avrupa Medya Planlaması hakkında başka bir yerde bulamayacağınız bilgiler ve özel stratejiler sunacağız.

Dr. Feridun Kunak Show

Feridun Kunak’ın samimiliği ve içtenliği ile program hayli seviliyor. Sağlıktan güzelliğe hayat kurtaran pratik bilgilerle Dr. Feridun Kunak Show Pazartesi-Perşembe sabahları Kanal 7 Avrupa’da… Eğer hedef kitleniz ev hanımları ve 45 yaş üstü bireyler ise bu programa Avrupa spot reklam verebilirsiniz.

dr feridun

Elif:

Günlük dizi dendiğinde şu an Türkiye’de sanırım herkesin aklına ilk olarak Elif gelir.  1000 bölümü aşması beklenen dizi marka bilinirliğini arttırmak isteyen firmalar için ideal bir tercih olabilir.

elif yeni poster

Yemin:

Kanal 7 Avrupa’nın yeni günlük dizisi olan Yemin 18 Şubat’tan itibaren hafta içi her gün Kanal 7 Avrupa’da… Dizinin tanıtım bilgilerinden hayli iddialı olduğunu görüyoruz: “İki yeminli aşığın hikâyesinin anlatıldığı Yemin, olay örgüsü ile izleyiciyi ekran başına kilitleyecek!” Günlük diziler hikâyesi iyi kurulursa sabredildiği zaman seyircisini toplar. Yemin yeni bir dizi olduğu için yeni markalar bu dizide reklama çıkabilir.

yemin kapak

İkimizin Yerine – Sev Yeter

Hint dizisi furyasında sıra İkimizin Yerine ve Sev Yeter dizilerinde. Bu dizilerin de belli bir fanlarının olduğunu biliyoruz. Romantik hikâyeleriyle genç kızlara ve ev hanımlarına hitap eden markaların mutlaka bu dizilere Avrupa reklam planlaması yapması gerekir. Sürekli reklamlarla çok büyük başarılar elde edilebilir.

ikimizinyerine

sevyeter copy

Türkiye’de ve Avrupa’da çok izlenen kanallardan olan Kanal 7 Avrupa’ya reklam vererek hem Türkiye’de hem de Avrupa’da hedef kitlenize daha kolay ulaşırsınız.

Kanal 7 Avrupa reklam planlama yapmak istiyorsanız hızlıca reklam temsilcimizle iletişime geçerek Kanal 7 Avrupa reklam fiyatları için size özel fiyat teklifinizi alabilirsiniz.