Show Turk Reklam Fiyatları

Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermek isteyen firmalar için Show Turk son zamanlardaki dizileriyle oldukça önemli bir platform oldu. Avrupa’da sürekli olmak ve Avrupa pazarından yararlanmak isteyen firmalar Avrupa Türk televizyonlarına medya planlaması yapmadan bu hedeflerine ulaşamazlar.

Türkiye’deki yayınların fiyatları yüksek olduğu için de Avrupa Tv Reklam fiyatları firmaları çok ilgilendirir. Televizyon reklamları değişken unsurlara göre belirlense de Avrupa Tv reklam fiyatları oldukça caziptir.

Bir zamanlar; Kurtlar Vadisi Pusu, Ezel, İçerde ve daha birçok diziyi ekranlarına taşıyan Show Turk son yıllardaki durgunluğunu üzerinden attı. Nöbet 7/24, Çukur, Çarpışma, Gülperi ve Güldür Güldür Show ile reytinglerde zirveye oynamaya başladı. Bu reyting rekorları kıran dizilere reklama çıkmanın çok kolay olduğunu biliyor musunuz? Bugün sizlere Show Turk Reklam verme, Show Turk Reklam Fiyatları ve Show Turk Medya Planlaması hakkında hiçbir yerde bulamayacağınız bilgiler ve özel stratejiler vereceğiz.

show turkShow Turk’e Reklam Vermek!

Avrupa’da yayın yapan Türk kanalları arasında olan Show Turk seyirciyi ekrana kilitleyip reyting rekorları kıran dizileriyle Prime Time’da zirveye oynuyor. Avrupa Tv’lerine reklam vermek isteyen firmalar için iyi bir tercih olan Show Turk’te yayınlanan diziler ve programlar için reklam stratejisi hakkında biraz bilgi verelim!

Çukur

İçerde ile büyük sükse yapan Show Turk aynı konsepte ve aynı hedef kitlesine sahip olan Çukur ile de sahip olduğu seyirci kitlesini korumayı başardı. İstanbul’un göze gelmez ele sığmaz mahallesi Çukur’u yöneten Koçova ailesi mahalleyi uyuşturucudan da korumaya çalışmaktadır. Sinan Öztürk’ün yönettiği dizide sevilen oyuncu Ayas Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz başrollerde. Bilhassa gençlere hitap eden bütün firmalar için Show turk reklam seçenekleri arasında Çukur’a mutlaka yer vermeli!

cukur

Çarpışma

Kıvanç Tatlıtuğ bir sezonluk aradan sonra Çarpışma ile tekrar ekranlarda. Çarpışma Ay Yapım imzalı bir dizi. Dört arabanın birbiriyle çarpışmasıyla kesişen hayatları konu alan Çarpışma’da başrolleri; Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk paylaşıyor. Hızlı ve heyecanlı hikayesi var Çukur’un. Kötü karakter olsa da Veli karakteri çok özel. Seyircilerin Onur Saylak’ın hemen yönetmenliği bırakıp tamamen oyunculuğa konsantre olmasını istediği bir karakter Veli. Çarpışma dizisinde erkeklere hitap eden bütün firmalar gönül rahatlığıyla reklama çıkabilir.

carpisma

Nöbet 7/24

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni ismi diyebiliriz Nöbet için. Pana Film ve dolayısıyla Necati Şaşmaz dizisi. İzleyici kitlesinin hazır olduğu düşünülen dizi için gençlere ve erkeklere hitap eden firmalar reklama uygundur. Yeni bir hedef kitle için yeni diziler her zaman iyidir.

nobet

Gülperi

Çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alan Gülperi her haliyle kadınlara hitap eden bir dizi. Show Turk reklam alanı için farklılık oluşturan dizi, ailelere hitap eden bütün firmalar için ideal bir Avrupa reklam alanıdır.

gulperi

Güldür Güldür Show

Ekranların vazgeçilmez eğlence programı Güldür Güldür Show bu sene sezonu geç açsa da bomba gibi geri dönüyor. Güldür Güldür Show ekran alışkanlığı olarak bütün kategorilere hitap etmektedir. Bu yüzden Avrupa Türk televizyonlarında bilhassa Avrupa Spot reklama çıkmak isteyen firmalar rahatlıkla bu seçeneği değerlendirebilir.

b05659916888351c89f68921a3072617 k

Türkiye’de ve Avrupa’da çok izlenen kanallardan Show Turk’e reklam vererek hem Türkiye’de hem de Avrupa’da hedef kitlenize daha kolay ulaşırsınız.

Show Turk reklam planlama için hızlıca reklam temsilcimizle iletişime geçin! Show Turk reklam fiyatları için size özel fiyat teklifinizi alın!