Bilal Group için güzel bir tanıtım filmi hazırladık!

Dijital dünyanın geliştiği günümüzde firmalar kendilerini müşterilerine daha iyi anlatmak ve rekabet güçlerini arttırmak için tanıtım filmlerine ihtiyaç duyuyorlar.

Tutus Media birçok firma için hazırladığı tanıtım filmlerine bir yenisini daha ekleyerek Bilal Group için çok güzel bir tanıtım filmi çekti.

Hollanda’da beyaz et sektöründe önemli bir konuma sahip olan Bilal Chicken için gerek ön hazırlık aşamasında, gerekse çekimlerde profesyonelce çalışarak oldukça etkileyici bir tanıtım filmi ortaya koyduk.

Bilal Group için hazırladığımız bu tanıtım filmini izlediğinizde sizin de firmanız için bir tanıtım filmi düşüneceğinizi iddia ediyoruz. Evet, çıkardığımız işe bu kadar güveniyoruz.

Neden tanıtım filmi?

  • Tanıtım filmleri bir firma için kurumsal kimlik kazanmasında etkili rol oynar.
  • Firmanın yeni bir ürününü, hizmet şartlarını en kolay ve etkili bir şekilde anlatan yöntem tanıtım filmleridir.
  • Tanıtım filmlerinin filmografik etkisi olduğu için estetik ve akıcılığa da sahiptir. Böylece müşterinin dikkatini çeker ve firmanın ya da ürünün akılda kalmasını sağlar.
  • Profesyonel bir senaryo ve çekim ekibiyle hazırlanan tanıtım filmleri en etkili sunum araçlarıdır. Konferanslarda sıkça ihtiyaç duyulur. Organizasyonlar, fuarlar ve seminerlerde firmaların kendilerini anlatma noktasında can simididir. İnternet ortamında rahatlıkla kullanılarak firmanın en iyi şekilde tanıtımı yapılır.
  • Çalışanların ve müşterilerin firmaya bakışları doğru şekilde verilerek potansiyel müşteri grubuna güven verilir.
  • Günümüzde müşteriler bir ürünü ya da hizmeti almak istediklerinde ilk önce internet üzerinden firmalara ulaşıyorlar. Bu yönüyle de tanıtım filmleri firmanın müşteriye gösterdiği ilk yüzüdür.
  • Yüzyılda zaman herkes için oldukça önemlidir. Bundan dolayı yazılı metinlerin okunması git gide azalmaktadır. İlgi çekici bir tanıtım filmi izleneceği için firmanızın tanıtımı en iyi şekilde yapılacaktır.
  • En iyi resimler, en iyi grafik tasarımları birkaç dakikalık kaliteli bir tanıtım filminin yerini tutamaz.
  • Kısacası tanıtım filmleri en başarılı sunum aracıdır.

 

Tutus Media olarak Avrupa’da tam teşekküllü medya hizmeti veriyoruz. Tanıtım filmi hazırlamak da firmamızın en iyi yaptığı işlerden. Sizler de Bilal Group gibi firmanızın en iyi şekilde tanıtmak istiyorsanız bize başvurup profesyonel ekibimize tanıtım filminizi hazırlatabilirsiniz.

Tutus Media her zaman yanınızda…

https://tutusmedia.com/portfolio/bilal-group-tanitim-filmi-3/