Avrupa Türk televizyonlarına verilen spot reklamlar!

Avrupa’da büyük yatırımlarla meydana getirdiğiniz bir firmanız var ve bu büyük yatırımlarınızın karşılığını tam olarak almak mı istiyorsunuz?

Yatırımlarınızın karşılığını almak için firmanızı daha geniş kitlelere tanıtmanız gerekiyor. Bunun için de danışmanlık hizmetine ihtiyacınız var. Avrupa’da A’dan Z’ye medya ajansı olan Tutus Media firmanızın tanıtımı için en önemli yol olan Avrupa Türk televizyonlarına reklama çıkmada sizlere kolaylık sağlamaya hazır.

Avrupa’ya nasıl reklam verilir?

İsterseniz sizin için sıfırdan bir reklam hazırlayabiliriz. Ya da elinizdeki reklam için Avrupa Türk televizyonlarına reklam planlaması yapabiliriz.

Tutus Media ile Avrupa ‘ya nasıl reklam verilir diye düşünmenize gerek yok. Görevimiz zorluklarınızı kolaylaştırarak sizlerin daha fazla kazanmasını sağlamaktır.

Tutus Media olarak reklam bütçenizin doğru mecralarda kullanılmasını profesyonel ekibimizle kolaylıkla belirliyoruz. Firmanızın bütçesini hedef kitlesine uygun televizyon, dizi ve programlarda en sağlıklı şekilde paylaştırıyoruz.

Evet, sizin hayallerinizi Tutus Media ekibi kolaylıkla gerçekleştirir. Şimdi Avrupa Türk televizyonlarına (Atv Europa , Show Turk , Trt Turk , Euro D , Euro Star , Tv 8 Int) verilen reklam çeşitlerinden olan son yaptığımız spot reklam çalışmalarına değinelim.

Spot Reklamlar

Prime Time’da siz de kısa sürede sağlam geri dönüşler almak istiyorsanız masa başı yapılan spot reklamlar tam size göre. Yayın süresi genellikle 20 saniye olan bu reklam türü Avrupa’da genellikle, “yeni açılan şubeleri ve kampanyaları” müşteriye kısa sürede duyurmak için yapılır. Haliyle spot reklamları sürekli kullanamazsınız.

Tutus Media Avrupa Türk televizyonlarına en fazla spot reklam çıkaran medya ajanslarındandır. Ürünlerinizin ve firmanızın fotoğraflamaları kısa sürede yapılıp hızlı bir kurgudan sonra seslendirilen reklamınız 3 iş günü içinde ekrana çıkabilir.

Azra Resort otel için hazırladığımız spot reklam.

Belçika’nın en büyük mobilya mağazalarından Bella Mobilya için hazırlanan reklamımız.

Avrupa’nın en büyük ev ürünleri mağazası Mega Home Market de Avrupa Türk televizyonlarına Tutus Media ile çıktı.

İsviçre’de hizmet veren mobilya mağazası Lemon Mobilya Zürich Seebach’taki yeni şubesinin açılışını duyurmak için Tutus Media’ya spot reklam hazırlattı.

Air Conso da spot reklamı için Tutus Media ile çalıştı.

Siz de Avrupa Türk televizyonlarına spot reklam vermek istiyorsanız, fazla düşünmenize gerek yok. Gideceğiniz ilk ve tek adres Tutus Media’dır.

Tutus Media sadece spot reklam ihtiyacınıza değil, 360 derece medya ajansı olarak bütün medya işlerinize derman olabilir.

Geç kalmadan siz de Tutus Media‘ya başvurun!