Reklamlar ve tanıtım filmleri firmaların global dünyada kendilerine yer bulabilmeleri açısından oldukça önemlidir. Avrupa’daki Türk firmalarının Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermeleri ve internet ortamında tanıtımlarını sağlamaları için iyi bir hazırlık devresinden geçmeleri gerekir.

Tutus Media Avrupa’daki Türk televizyonlarına reklam planlaması yaptığı gibi her türlü reklam ve tanıtım filmlerinizi A’dan Z’ye hazırlar. Siz de firmanızı Show Türk, Euro D, Atv Europa, Tv 8 INT, Euro Star gibi Avrupa Türk televizyonlarında görmek istiyorsanız Tutus Media ile çalışabilirsiniz.

Tutus Media bir reklam filmini 5 ana başlıkta ekrana çıkarır.

Yaratıcı- Üretici Süreç:

Bir reklam ya da tanıtım filminin en önemli adımıdır. Kötü bir senaryodan kesinlikle iyi bir film çıkmaz. Tutus Media sektörünüzle ilgili araştırmaları yapıp hitap ettiğiniz çevreye göre beklentilerinizle uyumlu konseptler oluşturur. Uzman senaristlerimizin üç farklı fikri sizin beğeninize sunulur ve seçilen fikrin storyboard çizimi yapılır. Bu süreçte senaryo yazımından tasarımına kadar olan bütün yaratıcı süreç gerçekleşmiş olur.

Planlama/ programlama Süreci:

İstenilen hikaye oluşturulmuş senaryo yazılmıştır. Artık geriye kalan proje için en verimli ve rantabl çalışma takvimi oluşturmaktır. çalışma takvimi ideal bütçelendirme için önem arz eder. Tutus Media profesyonel ekibi yaptığı doğru programlamalarla firmanız için en uygun yol haritasını çizer ve önünüze koyar.

Prodüksiyon hizmetleri:

Prodüksiyon kaliteyi en çok etkileyen unsurdur. Tutus Media’nın titiz ve deneyimli ekibi Avrupa’daki önemli firmalarla çalışarak prodüksiyon hizmetini geliştirmiştir. Planlama sürecine göre kurumsal tanıtım videoları, fragman, reklam filmleri, ürün tanıtım projeleri, sosyal medya videoları kaliteli bir şekilde hazırlanıp hayallerinize hayat vermekteyiz.

Uzman ekibimizle; hikayenize uygun cast ve mekan seçimleri yaparak ürünlerinizi en iyi şekilde anlatıyoruz.

Post Prodüksiyon:

Çekimler tamamlandıktan sonra stüdyo ortamı hazırlanan videonun kalitesini belirler. Tutus Media; video montaj, renklendirme, 2D ve 3D animasyon, ses ve görsel efektlerle prodüksiyonunuzu zenginleştirir. Alanında tanınmış ses sanatçıları ile uluslararası kalitede hizmet verir.

Medya Planlama:

Hazırlanan reklam filmleriniz için hedef kitlenize uygun televizyon programlarından reklam satın alınır. Evet, firmanızı Show Türk, Euro D, Atv Europa, Tv 8 INT, Euro Star gibi Avrupa Türk televizyonlarına en uygun zaman diliminde hazırladığımız reklamlarınızla çıkarıyoruz.

Siz de kaliteli şekilde temsil edilmek istiyorsanız Tutus Media’ya başvurun!

Fazla söze gerek yok. Tutus Media web sitesini ziyaret ederek yaptıklarımızı görebilirsiniz. Bu beş ana başlıkta hizmet verdiğimiz reklam filmlerimizden bazıları: