Ramazan ayında Avrupa Türk Televizyonlarına yapılan reklam planlamalarının gözle görülür bir şekilde arttığını görüyoruz. İftar ve sahur hazırlıkları için bilhassa kadınlar bu dönemde farklı alternatifler arıyorlar. Ayrıca bu dönemde televizyon reklamları hedef kitle açısından doğru bir tercih oluyor. Avrupa’da 360 derece medya ajansı olan Tutus Media bu ramazanda yaptığı reklam planlamalarıyla hayli öne çıkmış durumda.

Hazır gıdalar günümüzde sıkça sofralarımızda bulundurduğumuz ürünler. Bugün sizlere Beynur’dan bahsedeceğiz. Beynur, dondurulmuş gıda sektörüne Helal Gıda sertifikasıyla damga vuruyor. Sektöründe Avrupa’nın önde gelen firmalarından olan Beynur, Ramazan ayı boyunca TV reklamları ile tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Tutus Media Avrupa Prodüksiyon bölümü olarak hazırladığımız reklamlarımızla Beynur’un bir farkındalık oluşturmasını sağladık. Belirlenen hedef kitleye uygun prime time reklamları ve sponsorluk anlaşmalarıyla Ramazan ayı boyunca Avrupa Türk televizyonlarında Beynur’u sevenleriyle en iyi şekilde buluşturduk.

DSCF2029
Ramazan’da Avrupa Türk Televizyonlarında Beynur rüzgarı esti 3

Kısa sürede kaliteli reklam filmleri hazırladık!

Beynur, Avrupa’da helal gıda denilince akla gelen önemli markalardan biri. Ekibimizin özenle hazırladığı reklam filmleri Avrupa Türk televizyonlarında yayınlandı. Helal gıda sertifikasına sahip dondurulmuş gıda ürünleri ile sektörün öncülerinden olan Beynur, Ramazan ayında sadece sahur ve iftar sofralarında ağızları tatlandırmakla kalmadı. ATV Avrupa kanalında yayınlanan Nihat Hatipoğlu ile İftar Programının da sponsorluğunu üstlendi.

Ayrıca Ramazan ayına özel hazırlanan reklamlar TV8 INT kanalında Survivor, Survivor Panoroma programlarında; Doğduğun Ev Kaderindir ve Kırmızı Oda dizilerinde yayınlandı.

Euro Star’da ise İbo Show, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programlarında ve Menajerimi Ara, Akrep, Kağıt Ev, Sefirin Kızı dizilerinde Beynur reklamları yayınlandı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, Esra Erol’da ve Nihat Hatipoğlu ile İftar Programı ATV Avrupa televizyonunda reklama çıkılan programlar oldu. Ayrıca Atv Avrupa televizyonunda yayınlanan reyting rekorları kıran Maraşlı, Bir Zamanlar Çukurova, Kardeşlerim, Kuruluş Osman, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde de reklamlar yayınlandı.

Euro D kanalında yayınlanan programlar olan Çok Güzel Hareketler 2, Gelinim Mutfakta, Şarkılar Bizi Söyler ve Sadakatsiz, Camdaki Kız, Arka Sokaklar dizileri Beynur reklam planlamasında yer alan yapımlar oldu.  

DSCF2135
Ramazan’da Avrupa Türk Televizyonlarında Beynur rüzgarı esti 4

Beynur reklam filminin özellikleri!

Beynur’un yoğun bir planlama ile sık sık ekranlara yansıyan reklamında hedef kitlenin zihnine işleyecek şu nakarat sık sık tekrar edildi:

“Dünden bugüne ne kaldı söyle

Geldi masamıza bereketiyle

Herkes burada ağız tadıyla

Donansın sofralar Beynur adıyla”

“Beynur, memleketin lezzeti, evimizin neşesi” sloganı ile yayınlanan reklam ile Beynur’un ürünlerinin tanıtımı da sık sık yapılmış oldu.

Avrupa’da dondurulmuş gıda alanında Helal sertifikalı ürünleri ile sektöründe tercih edilen bir marka olan Beynur ürünlerine Avrupa genelinde birçok marketten ulaşılabiliyor. Ayrıca Beynur, son yıllarda çok dilli siteleri ile dijitale de oldukça yatırım yapmış durumda. Beynur, internet sitesi üzerinden de satışlarını sürdürüyor.

Beynur ürün ailesinde Deniz Ürünleri, Et Ürünleri, Tavuk ve Hindi Ürünleri, Unlu Mamuller ve Tatlılar kategorileri altında bolca ürün bulunuyor.

Avrupa reklam satınalmaları ile Beynur hem marka hem de ürün tanıtımını en iyi şekilde yapmış oldu.