Kurumsal Fotoğraf Çekimleri ile Detayları Yakalamanın Püf Noktaları!

Dijital dünyanın vazgeçilmez olduğu günümüzde bütün firmalar markalarının bilinirliğini arttırmak ve hizmetlerini daha iyi bir şekilde anlatmak için stil life fotoğraf çekimleri yaptırmaya başladılar.

Tutus Media profesyonel Kreatif ekibi ürünlerinizi tüm detayları ile fotoğraflayarak daha etkileyici ve daha dikkat çekici halde müşterilerinize sunar.

Bu çekim modelinde uzman fotoğrafçımız bir hikâye yazarak hareket sahasını genişletir. Işık ve kompozisyon yeteneğini titizliği ve sanatıyla birleştirip fotoğrafı yapar. Evet, yanlış duymadınız still life tarzında fotoğraf çekilmez, fotoğraf yapılır.

Cezbedici, merak ettiren canlı fotoğraflarla markanızın yükselişini gururla izlemek istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

titiz kestane 2titiz kestane 1 3titiz bal 1Neden Still Life tekniği kullanılır?

  • Hareketsiz nesnelerin çekiminde ürünlerinizi anlatırken birbirinden farklı tarzlara sahip olabilirsiniz.
  • Küçük nesnelerin dikkat çekmesi için stil life fotoğraf tarzı gereklidir.
  • Stüdyo ürün çekimlerinde kritik ve cezbedici karelerle kurumsal markanızın gelişimini sağlar.
  • Açık alan reklamlarında ürünlerinizi veya hizmetlerinizi fark ettirirsiniz.

Haliyle kaliteli tanıtımla firmanızın marka değeri arttığı gibi karlılığınız da artar.

Donuts1donutStill Life çekimleri ile rekabette bir adım öne geçin!

Sektörünüzde yeniliklerinizin dikkat çekmesi için mutlaka Still Life çekimlerinizi Tutus Media’ya teslim etmelisiniz.

Ürününüzdeki en küçük bir hata fotoğraf karesini bozabilir. Tutus Media uzman ekibi titizliği ve çalışkanlığıyla ürünleriniz için bütün detayları inceler. İmajınızı yükseltmek için en iyi kareleri fotoğraflamaya çalışarak hedef kitlenizin üzerinde olumlu algılar oluşturmaya çalışırız.

B65A0172MG 9440 copyStill life çekimleri nerelerde kullanılır?

Dijital dünyada kullanılmadığı yer yok gibidir.

  • Kataloglarda; kataloglar toptan ürün satıcıları için bilhassa müşterinin eline tutuşturulan en önemli tanıtım aracı ve kurumsal kimliğinizin ilk görünen yüzüdür. Kuşkusuz ki kataloglardaki en önemli öğe de kullanılan görsellerdir.
  • Web sitelerinde; askerliğini yapmayana kız vermiyorlar prensibine benzer bir olgu gibi web sitesi olmayan firmalara da iş yok. Profesyonel çekilen fotoğraflarınızla daha kurumsal bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Tutus Media olarak geçtiğimiz ay; Optimum Store, Nura Gmbh, Kaptanlar Dondurulmuş Hazır Gıda, Buram Bal firmalarına arama motorlarına uyumlu yeni web siteleri hazırladık. Bunların hepsi kreatif ekibimizin her yönüyle olduğu gibi firmaya özel fotoğraf çekimleriyle desteklendi.
  • Kimlik çalışmalarında; Firmaya özel olarak çekilmiş olan fotoğraflar da kurumsal kimliğin bir parçası olarak büyük katkı sağlamakta ve rakip firmalardan pozitif anlamda ayrıştırmaktadır.

Ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin detayları önemlidir. Bu detayları müşterilerinize yansıtmak artık sizin elinizde… Tutus Media’ın profesyonel ekibinin çekeceği fotoğraflar firmanızı rakiplerinizin bir adım önüne geçirir!

MG 9176 copyMG 9257 copyMG 9397 copy