Covid-19 salgınıyla birlikte herkes gününün neredeyse tamamını evde geçirmeye başladı. Evden çalışma şekline geçişle birlikte, her ne kadar işlerimiz normal akışında devam etse de, eskisinden daha fazla zamanımız boş kaldı diyebiliriz.

Bu süreçte, kimi yeni hobiler edinmeyi, kimisi de hep ertelediği, zaman ayıramadığı işleri yapmayı tercih ediyor. Evde çok fazla boş zamanı olan ve canı sıkılanlar için, hem iş dünyasından, hem de farklı kategorilerden keyifle izleyebileceğiniz Youtube kanallarını sizin için derledik.

Cep Hikayeleri Kanalı

Cep Hikayeleri Youtube kanalı Türkiye’nin dört bir yanından farkında olmadığımız, farklı hayatların hikayelerini bize aktarıyor. Kısa videolar şeklinde hiç tanımadığınız insanların hikayelerini dinlemek ve ilham almak için çok keyifli bir Youtube kanalı olacaktır.

Serdar Kuzuloğlu

Bilişim ve teknoloji alanlarındaki çalışmalarıyla tanıdığımız gazeteci/yazar Serdar Kuzuloğlu, Dünya Halleri dijital platformundan sonra, şimdi de Youtube kanalı ile karşımızda. Sektörel konularda öğrendikleri bizlerle Youtube kanalında paylaşan Serdar Kuzuloğlunun kanalını da çok seveceğinize eminiz.

Loyalty Talks

Perakende sadakat programları üzerinde 15 seneden fazladır çalışan Kına Demirel’in misafirleriyle sadakat üzerine konuştuğu bu kanalı keyifle dinleyeceksiniz. Birçok farklı meslekten misafirin katıldığı programda, hem kişiler, hem markalar açısından sadakat kavramı konuşuluyor. 

Behind the Brand

Farklı mesleklerden başarılı insanları konuk eden bu kanalda her bölümde farklı hikayeler konuşuluyor. Konuk bazen bir sporcu, bazen bir girişimci, bazen de bir iş insanı oluyor. 

140 Journos

Türkiye’nin farklı noktalarından farklı konuları hikayeleştiren, belgeseller hazırlayan 140Journos kanalı da sıkılmadan izleyeceğiniz kanallardan biri. 2012’de kurulan 140Journos’un birkaç bölümü dizi/belgesel şeklinde BluTV’de de yayınlanmıştır.