Avrupa’nın en güzel şehirlerinde özel bir konsepte sahip mükemmel bir fastfood ürünleri üreten fastfood zincirinizin olduğunu düşünün! Özellikle tavuk ürünleri üzerine harikalar yaratıyorsunuz. Her şeyiyle mükemmelsiniz. Komşularınızla, resmi kurumlarla ve müşterilerinizle aranız çok iyi. Ancak sadece tavsiyelerle ve işletmenizi görenlerle müşteri kazanıyorsunuz. Bu sizin için yeterli mi?

Sevilmek takdir edilmek güzel bir şey ama bu kadar yatırıma yeterli değildir. Daha fazla tanıtım ve daha fazla kazanç istiyorsanız mutlaka sosyal medyanın gücünü kullanmalısınız! Avrupa’da birçok şubesi olan ve Sosyal medyanın gücünü fark eden HFC Tutus Media ile çalışmaya başlayalı müşteri portföyünü de geliştirmiş durumda. İşte HFC ve sosyal medya maceraları!

Bir paylaşım ile milyonlara hitap edebilirsiniz!

Yanlış okumadınız restoranınız günde milyonlarca insan geçen bir yerde olmasa da programlı ve profesyonelce yapılan sosyal medya yönetimi, restoranınızı milyonlarca insanın uğradığı bir mekan yapabilir. Bunun için de doğru sosyal medyalarda, doğru zamanlarda, doğru içeriklerle paylaşımlar ve kampanyalar yapmak gerekir.

Peki, sosyal medya yönetimi ve optimizasyonu nasıl yapılır? İşte size Tutus Media’nın Sosyal Medya Optimizasyon hikayesi…

hfc Sosyal Medya Mockup scaled

Sosyal Medya Optimizasyonu ve Yönetimi!

Tutus Media markanızın Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube hesaplarını sektörel araştırmalar sonucuna ve hedef kitlenize göre en yüksek verim alacak şekilde yönetir. Alanında uzman olan ekibimiz HFC markasını sosyal medyada en iyi noktaya taşımak için yapılması gereken bütün çalışmaları yapmaktadır.

Az takipçisi olsa da bir soysal medya hesabımız olsaydı keşke diye umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok. Markalara sıfırdan hesap açan ekibimiz kısa sürede hesapları yükseltir. Siz markanız adına sadece kaliteli hizmet ve kaliteli ürünler için kafa yorar sosyal medya yönetimimizin getirdiği müşterilerle karlılığınızı arttırırsınız!

Sosyal Medya yönetimi HFC’ye ne kazandırdı?

  • HFC’nin marka bilinirliği arttı!
  • Müşteri sayısı arttı

80225249 754980938311650 3235330251974246400 o

Hedef kitle endeksli soysal medya yönetimi!

Bilhassa Facebook gibi sosyal mecralarda yaptığınız bütün çalışmaları hedef kitleyi belirledikten sonra kolayca analiz edebilir ve değişikliklerinizi kısa sürede yapabilirsiniz. HFC üzerinden örnek verecek olursak yaptığımız sosyal medya yönetimiyle Giessen’de yaşayan ve 18 – 35 yas arasında bulunan herkese hitap ettik. Bu kitleyi kadın – erkek olarak da ayırabileceğimizi biliyorduk.  Reklamlarımız sadece Giessen’de yaşayanlar değil yakın zamanda Giessen’e gelip kalacak, gelip gidecek rezervasyon yaptırmış herkese gösterildi. Bununla birlikte HFC’nin büyük rakiplerinin de olduğunu biliyorduk. Facebook reklam yönetimimizle en büyük rakibimizin sayfasını beğenenlere HFC’nin sayfasını önerdik ve çok başarılı olduk.

Gördüğünüz gibi Facebook sadece eş dost akrabalarımızın neler yaptığını takip ettiğimiz bir mecra değildir. Markanızı iyi şekilde tanıtabildiğiniz, ürünlerinizi pazarlayabildiğiniz bir alandır.

Tutus Media sadece Facebook değil, Instagram, Twitter ve daha birçok alanda sosyal medyanın farklı kriterlerine göre yönetimler yaparak markanızı en iyi şekilde temsil eder.

Siz de sosyal medyanın önemini kavramış biri olarak firmanızın bu platformlarda aktif ve etkili bir şekilde bulunmasını istiyorsanız hesaplarınızı Tutus Media’ya emanet etmelisiniz. Doğru işleyen bir sosyal medya yönetimi markanızı hem dijitalde hem de karlılıkta büyütür.

80595253 753299425146468 1993181046606135296 o