Dolce Desserts İmaj fotoğraf çekimi!

Dijital dünya bütün markalar için olmazsa olmaz bir konuma geldi. Ticari bir başarı için dijitalde başarılı olmak artık bütün markalar için şart. Fransa’da sunduğu farklı lezzetlerle tercih noktası olan Dolce Desserts da hem dijitalde kullanmak hem kataloglarında kullanmak için ürünlerinin fotoğraflarını Tutus Media’ya çektirdi.

Dolse Desserts’in damakları şenlendiren muhteşem tatlıları Tutus Media’nın  profesyonel ekibinin hazırladığı imaj fotoğraflarıyla hedef kitlesine artık daha kolay ulaşacak.

dolce desserts6
Dolce Desserts lezzetlerinin fotoğraf çekimlerini yaptık! 5

İmaj fotoğrafı neden gerekli?

Markanız sektöründe bir numara olsa da verdiğiniz hizmetleri ya da ürettiğiniz ürünleri hedef kitlenize doğru bir şekilde tanıtamıyorsanız başarılı olmanız pek mümkün değildir. Ticarette hedef, her zaman daha fazla satmak ve haliyle de daha fazla kazanmaktır. Bu yüzden markanızı tanıtmak ve daha fazla kazanmak için imaj fotoğrafına ihtiyacınız vardır. Ürünlerinizin hedef kitlenizin anlayacağı bir şekilde sunulmasının ilk yolu imaj fotoğraflarının çekilmesinin doğru bir şekilde gerçekleşmesiyle olur. Hem ürün fotoğrafları hem de mekan fotoğrafları markanızın fark edilmesini daha kolay sağlayacaktır.

Tutus Media profesyonel ekibi ürünlerinizin tüm detaylarını en güzel şekilde çekerek hedef kitleniz tarafından kolayca bulunmanızı sağlar.

dolce desserts1
Dolce Desserts lezzetlerinin fotoğraf çekimlerini yaptık! 6

Tutus Media Dolce Desserts için neler yaptı?         

Dolce Desserts’in eşsiz lezzetlerinin net çekimleri oldukça önemliydi. Ekibimiz belli bir konsepte ve özel bir ortamda ürünlerin fotoğraflarını çekerek eşsiz lezzetlere farklı bir değer kattı. Profesyonel ekipmanlarla ve belirlenen özel konseptte Dolce Desserts ürünlerini tek tek fotoğraflayarak markanın rakiplerinden farklı olmasını sağladık.

dolce desserts9
Dolce Desserts lezzetlerinin fotoğraf çekimlerini yaptık! 7

Dolce Desserts için markayı yansıtan fotoğraflar!

Ürün fotoğrafları sadece dijital olarak kullanılmaz. Menülerde, kataloglarda ve reklam panolarında rahatlıkla kullanılabilir. Bilhassa Dolce Desserts gibi firmalar için hedef kitleyi etkileyen ilk şey kaliteli hazırlanmış fotoğraflardır. Öyle ki markanın imajını yükselten bu fotoğraflar lezzetten önce gelir.

Siz de markanızın tanınırlığını arttırmak ve ürünlerinizin ayrıntılarını müşterilerinize daha iyi göstermek istiyorsanız Tutus Media’ya başvurabilirsiniz.

Tutus Media 360 derece medya ajansı olarak İmaj fotoğrafı çekmeni yanında Avrupa reklam planlaması, Avrupa e-ticaret sitesi tasarımları, kurumsal site tasarımları, sosyal medya yönetimleri, Almanca SEO hizmetleriyle ve daha birçok ajans hizmeti vermektedir.

Daha fazla kazanmak için hemen bizimle iletişime geçin!

dolcedessert inside
Dolce Desserts lezzetlerinin fotoğraf çekimlerini yaptık! 8