İnternet ve dijital teknolojilerin gelişmesi büyük bir dönüşümü de birlikte getirdi. Artık webte görünür olmayı başarmak yapılan işlerin etkisini de büyük ölçüde arttırıyor. E- ticaret sitenizin, bireysel ya da kurumsal web sitenizin dijital ortamdaki etkinliğini arttırmak, yaptığınız işin daha görünür ve başarılı olmasını sağlıyor. Arama motoru optimizasyonu (SEO), web tasarım, sosyal medya, internet reklamları ve tanıtım işleriniz için alacağınız profesyonel destek sizi dijital ortamda bir adım öne taşıyacaktır. Tutus Media web tasarım, SEO, sosyal medya, internet reklamları ve görsel tasarım hizmetleri sunarken, web sitenizi ön plana çıkararak markanızı rakiplerinizin bir adım önüne geçiriyor.

 

shutterstock 670541692
İnternette Görünür Olmanın Yolu Tutus Media'da! 5

 

Arama motorlarında ilk sıralara yükselin

Google, Bing ve Yandex gibi büyük arama motorlarında ilk sıralarda görünür olmak, web sitenizin tanınması ve e- ticaret faaliyetlerinizin artması için oldukça önemlidir. Size özel hazırlanacak SEO Yönetim Stratejisi ile kullanıcı trafiğiniz yoğunlaşırken, marka, ürün ve hizmetlerinizin bilinirliliği de artar. Uzman ekipler tarafından belirlenen anahtar kelimelerle başarıyı yakalayabilirsiniz.

Tutus Media tarafından hazırlanan çalışma planıyla, hedef kitlenize yönelik içerikler ve hizmetlerinize uygun anahtar kelimeler belirlenir ve bu doğrultuda stratejik adımlar atılır. Web sitenize etkili SEO hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Googlebert
İnternette Görünür Olmanın Yolu Tutus Media'da! 6

 

Etkili sosyal medya yönetimi

Dijital ortamda başarıyı yakalamak için bu ortamın kurallarına göre hareket etmeniz gerekmektedir. İnternet ağlarının gelişmesi ve herkesin bu ağlara erişiminin kolaylaşmasıyla sosyal medya platformları en çok kullanılan ortamlar haline geldi. Sosyal medya yönetimi ise e- ticaret web siteleri başta olmak üzere kişisel ve kurumsal sayfalar için önemli bir tanıtım aracına dönüştü. Hedef kitlenizin neredeyse tamamı artık sosyal ağları kullanıyor. Bu durumu fırsata çevirmek için Twitter, Facebook, Instagram, YouTube ve Linkedin gibi sosyal ağları doğru kullanmak ve bu ağlardaki hesaplarınızı doğru yönetmeniz gerekir. Etkili bir sosyal medya yönetimi için Tutus Media ile iletişime geçerek uzman personelinden yardım alabilirsiniz.

 

facebook bizi nekadar taniyorr
İnternette Görünür Olmanın Yolu Tutus Media'da! 7

 

İnternet reklamları ile işleriniz büyüsün

İnternet ortamındaki reklamlar web sitenize potansiyel müşteri çekmek için kullanacağınız etkili araçlardır. Google Adwords reklamları ile arama motorlarında görünürlülüğünüzü arttırabilir ve fazla reklam maliyetlerinden tasarruf yapabilirsiniz. Kaliteli, hedef kitlenizin ilgisini çekecek görsel, slogan ve metinlerle web sitenize çekeceğiniz trafik hem tanıtım hem de satış faaliyetlerinizde başarı sağlayacaktır. SEO ve SEM ajansı olarak hizmet sunan Tutus Media web sitenizin başarısı için etkili stratejiler belirler. Webte görünür olmak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

shutterstock 1382216957
İnternette Görünür Olmanın Yolu Tutus Media'da! 8