Dünya ekonomisi ekonomik darboğaza girmiş durumda. İnsanların Corana günlerinde evlerinden çıkamadıkları bu süreçte internet üzerinden satışların arttığını görüyoruz. İşte o gün bugün denilen gün ve markalar için eticarete başlamak adına en iyi zaman.

Dijital pazarlamanın farkına vararak sektöründe İsviçre’nin en büyük markalarından olan bir markadan bahsedeceğiz. Doğal ve yüksek kaliteli yataklar sunan Artist Living de web sitesi tasarımını Tutus Media’ya yeniletip hedef kitlesi için daha kolay ulaşılabilir bir marka oldu.

mart tutus 1
Doğal ve yüksek kaliteli yataklar sunan Artist Living'in web sitesini yeniledik! 3

E-ticaret sitesi neden çok önemli?

Büyük bir mağazanız var ve sabah kahvenizi içerken bir de baktınız ki mağazanızdaki bütün ürünler geceden satılmış. Evet, bu durumu hayal görebilirsiniz ama inanın bu hayal değil. Gerçekleşme ihtimali olan bir ticari süreç.

Bu durumu şöyle anlatabiliriz; Coranavirüs dolayısıyla gıda ve dezenfektan işi yapan birkaç firma bu mutluluğu ya da stresi yaşamış olabilirler. Evde kalan hedef kitleniz bir günde bütün stoklarınızı tüketebilir. Size de bu ürünleri paketleme ve kargolama zahmeti düşer.

Yüksek karlılık için e – ticaret şart!

Sadece bir salgınla da bu ticareti açıklayamayız. Uygun bir fiyatla çıkacağınız Adwords reklamları ile de bir günde bütün stoklarınızı tüketebilirsiniz.

Bu sadece dijital pazarlamada elde edilen küçük bir kazanım. Dijital pazarlama ile 10 haneli bir köyde üretim yapan marka bile olsanız 7 Milyarlık dünyaya hitap edebilirsiniz. Bütün dünyaya hitap etmek farklı dillerde e-ticaret sitesi gereksinimi duyursa da abartılmış bir rakam değil. İtalya’nın ya da Malta’nın küçük bir kasabasından dünyaya açılan onlarca marka var.

Satış hacminizi arttırmak istiyorsanız e-ticaret sitesi size yeter!

artist mart satış 1
Doğal ve yüksek kaliteli yataklar sunan Artist Living'in web sitesini yeniledik! 4

Peki, Artist Living sitesi için neler yaptık?

  • İlk önce halihazırda bulunan sitenin durumunu test ettik.
  • Sektörel bir araştırma ile rakiplerini ve rakiplerinin aksiyonlarını araştırdık.
  • Uzman ekibimiz bu çalışmalarından sonra Artist Living için bir reçete hazırladı.
  • Hazırlanan reçeteye göre kısa sürede SEO’ya ve Google’a uyumlu olacak şekilde Artist Living’in sitesini yeniledik.

Siz de e-ticaret site tasarımınızı Arama motorlarına ve SEO’ya uyumlu bir hale getirtmek mi istiyorsunuz? Ya da sıfırdan bir e-ticaret sitesi tasarlatmak mı istiyorsunuz? Yapmanız gereken inanın çok basit! Hemen Avrupa’da 360° Medya Ajansı olarak hizmet veren Tutus Media ile iletişime geçebilirsiniz! Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diye meşhur bir söz vardır. Bu sözü doğrulamak için sizleri yaptığımız işleri buradan incelemeye bekliyoruz.

Daha fazla kazanmak bizimle daha kolay!