Küreselleşen dünyada, markanızın ve ürünlerinizin bulunduğunuz ülke sınırları içerisinde kalmasıyla yetinmemelisiniz. Teknolojinin gelişmesi ve özellikle internettin sağladığı imkanlarla, artık sınırları aşan bir pazarlama anlayışı hakim. Markanızı geliştirmek ve daha çok insan tarafından tanınır hale getirmeniz için profesyonel destek almalısınız. Avrupa’da 360° Medya Ajansı hizmeti veren Tutus Media ile markanızı büyütebilir ve ürünlerinizi başta Avrupa olmak üzere dünyada tanınır hale getirebilirsiniz.

fussmatten10
Avrupa’daki markanız nasıl büyür? 4

Dijital medyada da var olmalısınız!

Zor ve emek isteyen bir iş olan marka oluşturma, markanızı geliştirmek ve büyütmek sabır ve profesyonel destekle mümkün olabilmektedir. Pazarlama sektöründe önemli bir adım olan marka yönetimi günümüzde geleneksel yöntemlerden daha farklı şekillerde yürütülmektedir. Özellikle dijital medya ve sosyal medyada var olmayan bir markanın rakiplerinin önüne geçmesi oldukça zor bir hale geldi. Markanızı geliştirmek, büyütmek ve daha çok insana ulaştırmak için sadece televizyon reklamı ya da billboard reklamları yeterli olmamaktadır. Bu sebeple dijital medyada var olmak markanız için olmazsa olmaz bir durumdur.

Web siteniz için gereken her türlü desteği sağlamaktayız!

Markanızın, firmanız veya ürününüzün tanıtımı için ihtiyacınız olan web sitesi tasarımı ve sosyal medya hesaplarını, alanında uzman personeliyle hizmet veren, Türkiye’de ve Avrupa’da birçok firma ile çalışıp başarılı projeler yürüten Tutus Media aracılığıyla geliştirebilir ve dijital dünyadaki yerinizi alabilirsiniz. Tutus Media markanızla ilgili tüm detayları, hedef kitlenizi, bu kitle ile kurulacak iletişim yönü ve şeklini, rakiplerinizin ilgili platformlardaki durumunu analiz ederek, markanızı geliştirmeye yönelik çalışmalar yapar.

Web Mockup 2
Avrupa’daki markanız nasıl büyür? 5

Markanızı büyütmek için hesaplı ve kaliteli hizmet!

Markanızı özellikle Avrupa’da büyütmeyi hedefliyorsanız çalışabileceğiniz en iyi 360° Medya Ajansı Tutus Media ve profesyonel ekibidir. Ajansımız yıllara dayanan tecrübelerine dayanarak ve teknolojik gelişmeleri takip ederek markanızı hedeflediğiniz doğrultuda geliştirmeye yönelik kaliteli hizmetler sunar. Avrupa’daki markanızı büyütmek için iletişim, strateji ve hedeflerinize göre bir planlama yapılarak, başta geleneksel mecralarda (televizyon& radyo gibi) olmak üzere, çalışmalar yapılır. Markanızın hangi saatte, hangi kanalda, ne kadar süreyle hedef kitleye sunulacağına karar verilir ve girişimlerde bulunulur. Tutus Media ile hem hesaplı hem de kaliteli bir hizmet almanız çok kolay!

Geleneksel medyada markanız nasıl tanınır?

Tutus Media, geleneksel medya olanaklarını kullanarak ürünleriniz ve markanızı hedef kitlenin özelliklerine göre planlar. Medya planlaması yapılarak, yoğun izlenme saatleri olan prime time kuşağındaki en çok izlenen dizi veya programlar arasında veya bant reklam olarak o programlar devam ederken markanızın ekrana gelmesi sağlanır ve mümkün olan en fazla kitleye markanız gösterilmiş olur. Avrupa’da da medya planlamaları yapan Tutus Media, Avrupa’da yayın yapan Türk televizyonlarını takip ederek markanıza uygun hedef kitlenin izlediği programların analizini yapıyor. Yapılan reyting takibi ve analizlerin ardından tespit edilen markanızın hedef kitlesine uygun reklam çalışmalarına geçilmektedir.

medya planlama 1
Avrupa’daki markanız nasıl büyür? 6

360° Medya Ajansı hizmeti veren Tutus Media olarak Avrupa Türk Televizyonları’nda medya planlaması yaparak, markanızı ve ürünlerinizin tanınırlığını arttırmayı hedeflemekteyiz. Markanızı Avrupa’da büyütmek istiyorsanız, hem geleneksel medyada hem de dijital medya ortamlarında başarılı projeler yürüten uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.