Avrupa Türk Televizyonlarına medya planlaması son yıllarda oldukça popüler konuma gelmiş durumda.

Bilhassa seyircinin ekran başında olduğu dönemleri Avrupa’da bulunan markalar bir fırsat olarak görüyor ve yeni ürünleri hatta markalarını doğrudan hedef kitlelerine tanıtmak istiyorlar. Avrupa’da dondurulmuş gıda çeşitliliğinde söz sahibi bir marka olan Beynur, Ramazan boyunca Atv Avrupa’da en çok izlenen program olan Nihat Hatipoğlu ile İftar programına sponsor oldu.

Beynur Atv Avrupa’ya sponsor oldu!

Avrupa Reklam Planlamasında bir programa ya da diziye sponsor olmak markalar için önemli bir tanıtım aracıdır. Hele ramazan gibi seyircinin en çok izlediği bir programa sponsor olmak ise Beynur’un başarısı olarak görülüyor.

Yıllardır Avrupa Medya Satınalma Yönetimlerini başarılı bir şekilde yaptığımız Beynur’un; Avrupa Türk Televizyonlarına verilen reklamların farkında bir marka olması Tutus Media olarak işimizi hayli kolaylaştırdı.

DSCF2211
Beynur Ramazan Boyunca ATV Avrupa'ya Sponsor oldu 3

Avrupa Prodüksiyon Ajansı olarak da markanın önce reklam filmlerini ramazana hazır ettik. Kadın kitleye daha fazla hitap ettiğimiz için en doğru ve etkili karar olarak Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programına sponsorluk anlaşması yaptık.

Avrupa’da 360 derece Medya Ajansı olarak sadece Avrupa medya planlaması yapmıyoruz. Yaptığımız planlamaları markalar için takip de ediyoruz. Yapılan sponsorluk anlaşmasının doğruluğunu ölçümleyip kayıt altına alıyoruz. Ekibimizin şeffaf çalışma ilkesi ile birlikte Avrupa medya takip raporlarıyla en iyi sonuca ulaşıyoruz.

Avrupa Türk televizyonlarına medya planlaması nasıl olmalı?

Bu konuyu derin derin düşünmenize gerek yok. Siz sadece işinize odaklanın ve sektörünüzde en iyi olmaya çalışın. Tutus Media olarak biz markanıza ve ürünlerinize yönelik en iyi reklam stratejisini araştırıp size rapor olarak sunarız.

DSCF2135
Beynur Ramazan Boyunca ATV Avrupa'ya Sponsor oldu 4

Hangi Avrupa Türk televizyona reklam vermeliyim?

Bu sorunun da doğrudan muhatabı biziz. Hedef kitlenize uygun bir yapım bulmak ilk yapmamız gereken iş olacaktır. Bu yüzden bazen kanal ikinci planda kalır.Örnek olarak; Euro D’de bir dizi markanıza en iyi şekilde hitap ediyorsa sizin için en doğrusu o olacaktır. Yani hedef kitleye göre bir programlama yapıyoruz.

Siz de markanızın Avrupa’da daha iyi tanınmasını istiyorsanız; Atv Avrupa, Euro Star, Show Turk, Euro D, TV8 Int, Kanal 7 Avrupa kanallarına farklı kategorilerde reklama çıkabilirsiniz.

En iyisi, en doğrusu ve hesaplı bir Avrupa reklam kampanyası için bizimle mutlaka iletişime geçin!