Avrupa Medya Planlamasında Yeni Sezon Dizileri!

Avrupa Türk Televizyonlarında medya planlama için her markaya uygun yeni diziler ekranlarda boy göstermeye başladı. Reytingleri ile dikkat çeken dizilere reklam planlaması yapmak iyi bir stratejidir. Bu şekilde yapılan planlama ile markanızı ya da ürünlerinizi en kolay şekilde hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Bu çalışmamızda hedeflerinize uygun Avrupa medya satınalma stratejilerini bulabileceksiniz.

İşte Avrupa Türk televizyonlarında reklama çıkabileceğiniz yeni diziler…

0x0 13 bolum foto galeri 1632564801738
Avrupa Medya Planlamasında Yeni Sezon Dizileri! 4

Atv Avrupa Reklam Planlama Stratejileri

Kalp Yarası, bu sezona damga vuran Atv Avrupa dizilerinden. Başlangıç noktası olarak dikkat çeken hikayeye sahip. Çok iyi anlaşan Seyisin oğlu ile patronun oğlunun arasına bir kız girer. Ayrıca seyisin oğlunun ileride patronun oğlu çıkacak olması da izleyiciyi ekrana bağlıyor. Üstelik aşk, entrika ve aldatma olan diziler reklam planlamasında kadın izleyiciler için iyi bir alternatiftir. Yaz sezonundan kalan güçlü bir dizi olarak uzun süreli reklam stratejisi düşünen markalar için ideal bir proje.    

414b448d0ba06c81b4aa3c23f1040bef 840
Avrupa Medya Planlamasında Yeni Sezon Dizileri! 5

Show Turk Reklam Planlama Stratejisi

Show Turk’ün yeni başlayan dizisi Yalancı konu itibariyle klişelerden uzak bir dizi. Daha çok dijitale hitap eden bir kitle için yazılmış bir proje olarak duruyor. Bu yönüyle Yalancı AB reyting gurubuna hitap eden markalar için özel önem taşıyor. Eğer seyirci tarafından sıcaklık da sağlanır ve iyi kötü taraftarlığını kazanırsa dizi başarılı olacaktır. Avrupa Ürün tanıtımları için Show Turk Medya Planlamasında mutlaka bulunması gereken bir dizi.

Yalancı kadar olmasa da uzun süredir yapılmayan bir konuda hikayesi olan İçimizden Biri Show Turk reklam planlamasında Avrupalı markalar için ikinci bir alternatif olarak duruyor.

Ay Yapım’ın dizisi Üç Kuruş da Show Türk için hazırlanan özel bir proje. Aksiyon hikayeleri için mutlaka bir günü olan Show Turk, İçerde ve Çukur’u hatırlatıyor. Bir nevi üçleme olacak olan Üç Kuruş ile de başarılı olacak. Üç Kuruş, her haliyle gençlere hitap ediyor. Dolayısıyla gençlere yönelik ürünler pazarlayan markalar için iyi bir Avrupa medya planlaması olarak görülüyor.

Kanal D Avrupa Reklam Planlama Stratejileri

eticaret mid 1024x683 1
Avrupa Medya Planlamasında Yeni Sezon Dizileri! 6

Kanal D Avrupa’da yayınlanan ve ilk bölümüyle izleyicileri ekranlara kilitleyen Yargı dizisi sezonun en flaş başlangıcına sahip oldu. Bütün bu ilk izlenimlerle birlikte Yargı ikinci bölümüyle birlikte daha fazla seyirciyi ekranlara taşıyacaktır. Her kitleye uygun olan bir medya planlama performansı olan dizinin marka tanıtımlarında büyük iş yapacağı ortada. Bu nedenle bütün kitlelere hitap etmek için Kanal D Avrupa medya satınalma stratejilerinde Yargı mutlaka olması gerekiyor.