Avrupa Türk televizyonlarında reklam planlaması yapmanız hedef kitlenize ulaşmanız için etkili bir yoldur. Avrupa reklam planlaması ve medya planlama stratejileri belirlenirken yoğun izleyiciye sahip programlar tercih edilir. Euro Star, Euro D, Show Türk, Kanal 7 Avrupa, Atv Avrupa ve Tv8 INT gibi Avrupa’da yayın yapan televizyon kanalları reklam planlamada avantajlı fırsatlar sunar. Bu televizyon kanallarında en çok reyting alan programların başında diziler gelmektedir. Yaz sezonunda yeni dizilerle renklenen ekranlarda reklam planlaması yapmak kaçırılmayacak fırsatlar olarak görülmelidir.

Avrupa reklam planlaması için yaz sezonunda başlayan diziler olan Baht Oyunu, Ada Masalı, Baş Belası, Cam Tavanlar, Aşkın Tarifi sezonun en çok izlenen yapımlarından. Marka, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı için bu dizilerin yayın saatlerinde Avrupa reklam planlaması yapabilirsiniz.

Baht Oyunu Avrupa reklam planlaması

baht oyunu dizisi ne zaman basliyor qEhE cover
Avrupa Kanallarında Yaz Sezonu Reklam Planlaması için Yeni Diziler Başladı! 5

Yaz sezonunun iddialı yapımlarından biri olan Baht Oyunu Euro D ekranında seyirciyle buluşuyor. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın başrolde olduğu Baht Oyunu dizisi birçok firma için reklam fırsatlarına dönüştürülebilir. Giyim markaları başta olmak üzere, spor, sağlık, kozmetik ürünlerinin tanıtımı için önerebileceğimiz bir yayın kuşağıdır.

Cam Tavanlar Avrupa medya satınalma

cam tavanlar
Avrupa Kanallarında Yaz Sezonu Reklam Planlaması için Yeni Diziler Başladı! 6

İş dünyasında kadın haklarını ön planda tutan yaz sezonu dizisi Cam Tavanlar  Show Türk ekranından seyirciyle buluşuyor. Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrolde olduğu yeni dizi için etkili bir reklam planlama yapılabilir. Ofis araç gereçleri, erkek ve kadın giyim markaları, yemek firmaları, eğitim sektöründeki firmalar bu dizinin yayın kuşağında reklama çıkabilir.

Baş Belası Avrupa reklam planlaması

bas belasi dizisi ne zaman baslayacak bas belasi dizisi konusu ve oyuncu kadrosu
Avrupa Kanallarında Yaz Sezonu Reklam Planlaması için Yeni Diziler Başladı! 7

Atv Avrupa’da yayınlanan Baş Belası sezona hızlı bir giriş  yapan iddialı bir yapım. En çok dizi izlenen kanallardan biri olan Atv Avrupa’da yayınlanan polisiye dizi markanız için önemli tanıtım fırsatları sunuyor. İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir dizinin başrollerini paylaşıyor. Spor markaları, otomotiv firmaları, enerji içecekleri markaları, giyim ve gıda markalarına tavsiye edebileceğimiz bir yayın kuşağı olarak görülebilir.

Ada Masalı Avrupa reklam planlaması

EKlEFHeZMUqmQ6UtKsQx1w
Avrupa Kanallarında Yaz Sezonu Reklam Planlaması için Yeni Diziler Başladı! 8

Yaz sezonunu evlerinize getirecek yeni dizi Ada Masalı tam bir yaz dizisi… Adada çekilen dizi tatil bölgelerinin esintisini evlerinizde taşıyacak. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolde olduğu Ada Masalı Euro Star ekranlarında yer alıyor. Bu dizi de mayo firmaları, plaj ürünleri satan firmalar, bijuteri firmaları, kozmetik ve spor firmaları için iyi bir hedef kitle tanıtımı sağlayabilir.

Avrupa’da 360° Medya Ajansı olan Tutus Media Avrupa Türk Televizyonları için profesyonel Avrupa medya planlama ve Avrupa medya satınalma hizmeti verir. Ayrıntılı bilgi için uzman personelimizle iletişime geçebilirsiniz.