Modamilyon Sosyal Medya

Tutus Media olarak; tüketiciler ile etkileşim sağlamanın, ve onlara ulaşmanın en güncel araçları arasında yer alan sosyal medya mecralarının son derece önemli olduğunu biliyoruz. Bu bilinci tüm müşterilerimize de aktarıyoruz. Vizyon sahibi markalarımızdan Moda Milyon e-ticaret sitesi için de profesyonel sosyal medya hizmeti veriyoruz.
Ekibimiz Modamilyon’un hedef kitlesine uygun sosyal medya planlamaları ve içerikleri ile markanın müşteri portföyünün günden güne genişlemesini sağlamaktadır.
Twitter, Google +, Facebook, Youtube gibi sosyal mecralarda Modamilyon’u sık sık kullanarak marka değerini arttırdığımız gibi karlılığını da arttırdık.

MüşteriModamilyonHizmetSosyal Medya YönetimiYıl2017Linkwww.instagram.com

Çalışma Ortaklarımız:

NEDEN TUTUS?

Adını Latincedeki “güvenilir, emin” kelimelerinin karşılığından alan Tutus, müşterilerine karşı dürüst ve şeffaf olmayı bir motto haline getirmiş ve müşterilerinin taleplerine tüm yönleriyle cevap verme gayreti içerisinde olmuştur. Güvenilir ve kendinden emin olunan bir kurum olmak için var gücüyle çalışması Tutus’u diğer klasik ajanslardan ayıran en önemli yönüdür.”