Karacabey Reklam Filmleri

Avrupa’da hazır gıda sektörüne geliştirmiş olduğu 9 çeşit yeni hazır yemekle giren Karacabey, ilk reklam serisi olan merak spotlarıyla adından sıkça söz ettirdi. İzleyicilerin meraklanarak Karacabey markasına ilgi duymasını isteyen stratejisiyle ilk reklamlar Avrupa’da oldukça ses getirdi. İlk reklam serisinin ardından uzun versiyonlarıyla izleyici karşısına çıkan Karacabey Hazır Ev Yemekleri reklamları, yine üç farklı versiyonla yayınlandı.

Üç farklı versiyonla hedef kitlesinin beğenisini kazanmaya çalışan Karacabey, bu reklam serisiyle profesyonel iletişim çalışmalarının startını da vermiş oldu. Karacabey, bu reklam filmleri sayesinde Avrupa’da hazır gıda sektörüne yeni bir soluk getirmiş oldu. Marka yetkilileri, reklamların yanı sıra tanıtım faaliyetleriyle de iletişim çalışmalarını sürdürüyor.

MüşteriKaracabeyHizmetTanıtım FilmiYıl2017

Çalışma Ortaklarımız:

NEDEN TUTUS?

Adını Latincedeki “güvenilir, emin” kelimelerinin karşılığından alan Tutus, müşterilerine karşı dürüst ve şeffaf olmayı bir motto haline getirmiş ve müşterilerinin taleplerine tüm yönleriyle cevap verme gayreti içerisinde olmuştur. Güvenilir ve kendinden emin olunan bir kurum olmak için var gücüyle çalışması Tutus’u diğer klasik ajanslardan ayıran en önemli yönüdür.”