Beynur’dan Çıtır Tavuk Kanatları Reklam Filmi

Fransa, Almanya, Hollanda, İsveç ve Belçika başta olmak üzere Avrupa’nın genelinde et, tavuk, balık ve hamur işi alanında kırkı aşkın ürün çeşidiyle hizmet veren Beynur’un yeni reklam filmi Beynur Çıtır Tavuk Kanatları (Chicken Wings) Avrupa Türk televizyonlarında yayınlanmaya başlandı.
Evet, sofraların lezzeti Beynur’dan muhteşem bir lezzet daha… Helal gıdanın güvenilir adresi olan Beynur ile artık gönül rahatlığıyla beyaz et tüketebileceksiniz.
Modern dünyada zamanın oldukça kıymetli olduğunu bilen Beynur, reklam filmimizde de gördüğünüz gibi çocukların ve yetişkinlerin severek tükettikleri tavuk kanadını sofralarınıza pratik bir şekilde getiriyor.

MüşteriBeynurHizmetTanıtım FilmiYıl2017

Çalışma Ortaklarımız:

NEDEN TUTUS?

Adını Latincedeki “güvenilir, emin” kelimelerinin karşılığından alan Tutus, müşterilerine karşı dürüst ve şeffaf olmayı bir motto haline getirmiş ve müşterilerinin taleplerine tüm yönleriyle cevap verme gayreti içerisinde olmuştur. Güvenilir ve kendinden emin olunan bir kurum olmak için var gücüyle çalışması Tutus’u diğer klasik ajanslardan ayıran en önemli yönüdür.”